Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Времето може и да е добър лечител, но е много лош козметик.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Прием в Холивуд. На един от присъстващите представят поредния съпруг на известна звезда. - Аз съм мъжът на - казва той. - А през деня с какво се занимавате?
Професионални
03.10.2017
3,545 прегледа
Следващ →
Още вицове
За това какъв е един банкер, може да се съди по това как яде портокали: -добър банкер - бере си ги от дръвчетата на собствения си остров; -добър, но непредпазлив/неопитен банкер - носят му ги при посещение в затвора; -обикновен банкер - купува си портокали от пазара, ако му стигат парите от заплатата.
Животът е като седенето в интернета: смисъл няма, а да си тръгнеш не ти се иска.
Имало двама братя. Големият бил много силен но сляп. Малкият бил по-слаб и много заеквал. Двамата братя убивали биковете в околията. Малкият брат държал бика, а другия по-големия с един юмрук го убивал. Един ден отиват в някаква къща и ще убиват един бик. Малкият брат държи бика и казва на големия да удря. Малкият: - О-о-оооште един път... Бам! - О-о-оооште един път... Бам! - О-о-оооште един път ако ме удариш, ще пусна бика!
Нещастен зет, борчага, решил да се отърве от тъща си. Приятелите му го посъветвали. - За да изглежда като злополука, купи й един Москвич на старо - ще се пребие с него. След няколко дни тъщата потрошила Москвича, но без даже да се натърти. - Ще ти трябва нещо по-бързичко - рекли приятелите. Вземи една Лада, сигурна работа! След три дни срещат нещастния зет - печален. - Какво става? - И Ладата потроши! А на нея - нищо! - Братче - рекли добрите приятели, ще трябва да се бръкнеш - вземи един ягуар, да ти е мирна главата! След още три дни срещнали вече бившия зет - целият в траур, но ухилен до ушите. - Изяде я! - викнал отдалече борчагата. Три дни я яде, ягуарът му с ягуар, но до шушка я изяде!
- Кукло, много ми харесваш, хайде да се видим утре. - Как го мислиш това!? Аз съм омъжена....хайде днес!