Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мислих, мислих и накрая какво планината роди мишка!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Ако някой върши вашата работа вместо вас, значи сте началник.
Бисери
03.10.2017
3,324 прегледа
Следващ →
Още вицове
Три са причините да си татуираш "ПАРИ" на пениса: 1 - Можеш да си играеш с парите. 2 - Можеш да гледаш как парите ти растат. 3 - Гаджето ти може да ги издуха всичките.
Живей живота си, както искаш, а не както другите искат!
три жени -черна, кестенява и руса имали разговор за връзките си! черната казва: -Момичета да ви кажа какво стана снощи: -Връща се Иван от работа и го изпращам да си вземе душ. Тъкмо излиза от банята, падна му кърпата и аз го хванах за члена, пък той един горещ, ах, изкарахме незабравима вечер! на другата вечер кестенявата започнала да разправя: -Момичета и аз снощи изпратих моят Петър да си вземе душ и като излезе от банята органът му един такъв пламтящ, получи се чудесен секс! русата казва: -Е, добре момичета и на мен ми се прииска, ще пробвам да направя и аз така с моят довечера! На другия ден русата отива при другите две със счупени ръце и плаче, те я попитали: -Защо си така, толкова зле? Тя отговаря: -Когато излезе от банята моят Димитър, членът му беше студен и аз му викам, защо твоя е студен, пак на Иван и Петър бяха топли
Ивана и Глория си купили ваза. Седнали на една пейка и почнали да се чудят на вазата. Седели и се чудили много време: - Абе тия с тази ваза са ни метнали май здравата! - казала Ивана. Дошла Камелия: - Какво и се чудите на тази ваза бе? - Ами дали са ни ваза без дупка и няма къде да пъхнем цветята. Ками вдигнал вазата, обърнала я и казала: - Абе мани, че са ви дали ваза без дупка и няма как да мушнете цветята, ами тя няма и дъно бе, водата ще изтече!!!
Съобщение на летището: - На вниманието на посрещачите на полет 13 - самолетът току-що направи опит за кацане...