Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Ракията за българите - това е същото, каквото е психоаналитика за американците.
Бисери 3,290 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама старци си седят в градската градина, хранят птичките с трошички и приказват помежду си: - Абе тия птици много приличат на нашите политици. - казва единия - Докато са на земята се задоволяват с трохи, пък като излетят на високо ти се изсират на главата. Един решил да си изпробва новата спортна кола и излязал на една магистрала. Тамън тръгнал и гледа един дядо с една крава маха на стоп. Спрял той и му казал: - Абе, аз ще те кача, ама тая крава? - А, нищо бе момче - тя ще бяга след колата!- казал дядото. Позачудил се оня ама качил дядото и вързали кравата отзад за теглича. Тръгнали, вдигнал 100 - гледа кравата бяга, вдигнал 150 - кравата пак бяга, вдигнал 200 и се ядосал: - Абе, не трябваше да те качвам аз тебе с тая крава, сега не мога да си опъна колата до край! - Защо бе, какво има? - зачудил се дядото. - Ми ето я, изплезила език... - От коя страна го изплезила? - Ми от ляво... - Ми внимавай, ще те изпреварва от ляво... Най-добрият анти-стрес - сладък сън и страстен с*кс. Нов експеримент: затворили българин, руснак и арабин в три стаи с по една маймуна във всяка. Отворили ги след 2 години. Българинът с две малки маймунчета. Руснакът с две малки маймунчета. Арабинът с едно. - Защо така бе? - Какво искате като ме затворихте с мъжка маймуна! Военни афоризми с непреходна стойност: - Или ще престанете да пушите, или едно от двете! - А ти да внимаваш! Аз понякога съм нормален, а понякога безпощаден! - Атомната бомба винаги пада в епицентъра! - Кучето е животно, покрито с козина за носене на служба. - Защо псувате! После с тези ръце хляб ще ядете! - Всички отсъстващи да се строят в редица! - Главата на войника е за да мисли, а мозъка - за да разсъждава! - Не трябва да се чупи всичко - все на нещо трябва да се седи. - Що за неравен квадрат си нарисувал? Ти да не си далтонист? - Управлението на волана служи за завиване наляво, надясно и в други посоки.