Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Щом 2008 е година на мишката, то следващата година трябва да е на клавиатурата.
Програмисти 3,126 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо Наполеон е носил сини тиранти? - За да не му падат панталоните. Мъж след работа си отива у дома и още с влизането си жена му започва: -мъжо телевизорът се развали.Оправи го ! -А , да бее аз да не съм телевизионен техник.-казва мъжът Жената отново започва: -хладилника се развали,фурната се развали Мъжът разбира се отново отгожаря: -да бе,даа аз да не съм хладилен техник или ел.техник. На другият ден,мъжът пребирайки се от работа вижда,че всичко в къщи е ремонтирано.Пита жена си: -Кой оправи всичко това? -..Ми..комшията -Как комшията?Ти какво му даде,как му плати? -Ми той ми каза или да правим секс или да му напражя торта -А ти какво???,казва мъжът -Ми дадох му да ме е*е -Е как така си му дала да те е*е?Защо не му направи торта? -А да бе,аз да не съм сладкарка, Симеон Сакс-Кобургготски отива при гадателка: - Кажете ми, как ме виждате в бъдещето? - Виждам ви ясно зад трибуна като казвате нещо, но не мога да разбера какво говорите... - А по-нататък? - Виждам бунт... Всъщност, правителството Ви може би няма да има успех и ще Ви свалят. Симеон се стресирал, пребледнял: - Не, не може да е истина! Вие... сигурна ли сте? - Вервайте ми! - Добре... успокоил се Симеон. Отива един човек в магазина и вика: - Имате ли нещо против молци? - Еми имаме топчета нафталин - отговаря продавача. Враща се след 10 минути и вика: - 1000 топчета. - Много господине. - Много много ама не давате указание и трудно ги мерим. Тя му каза: - А ти знаеш ли, че любовника на твоята жена е приятел на любовницата на моя мъж?