Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жена към мъжа си: - Съвсем не се интересуваш от семейството си, даже не си баща на последното ни дете!
Семейни 3,011 прегледа
Следващ →

Още вицове

Моето гадже умря...Не бях на себе си от мъка и се заклех да й остана верен в нейна памет. В началото не беше трудно. Моята мъка беше толкова голяма, че даже не можех да си помисля да целуна друга. Но скоро едно момиче почна да проявява интерес към мен. На първо време се съпротивлявах. - Ти си много красива, - казах й, - но е адски рано. Извинявай. Но моите думи не я спряха. Тя продължи да ми се усмихва и кокетливо да премигва палаво с дългите си мигли. В следствие на което, аз се предадох и се озовах в обятията й. И в този момент свещеникът ни помоли да напуснем църквата. Каза, че нашето шепнене, мляскане и хихикане по време на опелото пречи на другите опечалени. Съдбата на съврменната жена: до тридесет доказва, че е достатъчно възрастна, след тридесет - че е още млада. Покрай отложения концерт на Pink се сетих за един истински случай. През деветдесетте години "Джипси кингс" ще имат концерт в София. Концертът трябва да е в неделя. Понеделник вестник "Новинар" излиза със статия как грандиозно е минал концерта, как "мургави съграждани затруднявали полицията" и други подробности. Всичко е ок, само дето концертът беше отложен за понеделник вечерта понеже неделята заваля дъжд. Отишъл Дядо Коледа в Сомалия и попитал: - Бе, на децата ви що са такива подути коремчетата? - Щото през годината почти нищо не са яли. - Ааа, който не яде няма да получи подаръци. На един селски лекар му се наложило да отсъства за един ден от работа и помолил най-добрия си приятел, който не е лекар, да го замести и му казал: - Виж сега, няма нищо страшно, няма да изписваш на пациентите сериозни лекарства,а ще им даваш само рециново масло (средство срещу запек). На другия ден започнал да разпитва своя приятел как е минало, докато го е нямало. - Еми имах трима пациента. Първият беше със запек и аз му дадох рециново масло. - Браво, и той какво направи? - Той го изпи, тръгна бавно и после се затича. - Чудесно, а какво стана с втория пациент? - Той беше с разстройство. И на него му дадох рециново масло. - И той какво направи? - Еми, изпи го, затича се, след малко се спря, махна с ръка и продължи бавно. - А какво стана с третия? - Той беше с кашлица. - И на него ли даде рециново масло? - Еми да, както ми каза. - И той какво...? - Ето го там, от вчера се е хванал за оградата и не смее да се изкашля.