Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Срещнали се президентите на Левски и Барселона, Тодор Батков и Жоан Лапорта, като българинът поздравил: - Гив ми файв (Дай пет, от английски, б.р.)! - Няма проблем - потрил доволно ръце Лапорта след разгромната победа на Барса над Левски с 5 : 0
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Две блондинки се срещат едната казва: - Аз знам немски. Другата казва: - Кажи нещо. - Hello. - Та, това е английски. - О, аз и английски съм знаела!
Любими Герои
03.10.2017
3,115 прегледа
Следващ →
Още вицове
Телефонът вкъщи звъни. Съпругът вдига. - Ало... Да, мамо!... Да отново се скарахме!... Да, спомням си като ми каза, че тя е кучка и че не трябваше да се женя за нея!... Ти беше права, както винаги!... Разбира се, че съжалявам, че не те послушах!... Опитах го това, но и то не подейства... Искаш ли да поговориш с нея? Един момент... Тогава съпругът извикал жена си: - Скъпааа, хайде, моля те! Майка те вика!
Двама борци отиват при шефа си, и му водят едно пингвинче: - Шефе, какво да го правим? - А бе, толкова работи са ми на главата - сметки, тука с един за два гаража трябва да се разправяме, а вие с пингвинче ще ме занимавате! - Шефе, ама не може така да го оставим пингвинчето. - Вижте, заведете го в зоологическата градина, там му е мястото. И ми се махайте от главата. След няколко часа борците пристигат пак с пингвинчето. Шефа им крещи: - Аз казах ли ви да ми се разкарате от главата с това пингвинче?! Не го ли заведохте в зоологическата градина? - Да, шефе, заведохме го! Много му хареса! Сега го водим на кино.
В най-прекрасната възраст съм: и мога, и искам, и знам как :-)!
Търпението е силно оръжие, но понякога съжаляваш, че не е огнестрелно...
Младеж е на военна комисия. Лекарят казва: - Момче! Сега ще ти покажа магия! Искаш ли? - Добре! - казва наборникът - Сега. Наведи се! Събуй гащи! Така. Виждаш ли лявата ми ръка пред себе си? - Да. - А дясната? - Да. - А усещаш ли палеца ми дълбоко в задника си? - Даааа !! - Това е! Вуду - магия-я-я-я !