Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две блондинки се срещат едната казва: - Аз знам немски. Другата казва: - Кажи нещо. - Hello. - Та, това е английски. - О, аз и английски съм знаела!
Любими Герои 3,115 прегледа
Следващ →

Още вицове

Телефонът вкъщи звъни. Съпругът вдига. - Ало... Да, мамо!... Да отново се скарахме!... Да, спомням си като ми каза, че тя е кучка и че не трябваше да се женя за нея!... Ти беше права, както винаги!... Разбира се, че съжалявам, че не те послушах!... Опитах го това, но и то не подейства... Искаш ли да поговориш с нея? Един момент... Тогава съпругът извикал жена си: - Скъпааа, хайде, моля те! Майка те вика! Двама борци отиват при шефа си, и му водят едно пингвинче: - Шефе, какво да го правим? - А бе, толкова работи са ми на главата - сметки, тука с един за два гаража трябва да се разправяме, а вие с пингвинче ще ме занимавате! - Шефе, ама не може така да го оставим пингвинчето. - Вижте, заведете го в зоологическата градина, там му е мястото. И ми се махайте от главата. След няколко часа борците пристигат пак с пингвинчето. Шефа им крещи: - Аз казах ли ви да ми се разкарате от главата с това пингвинче?! Не го ли заведохте в зоологическата градина? - Да, шефе, заведохме го! Много му хареса! Сега го водим на кино. В най-прекрасната възраст съм: и мога, и искам, и знам как :-)! Търпението е силно оръжие, но понякога съжаляваш, че не е огнестрелно... Младеж е на военна комисия. Лекарят казва: - Момче! Сега ще ти покажа магия! Искаш ли? - Добре! - казва наборникът - Сега. Наведи се! Събуй гащи! Така. Виждаш ли лявата ми ръка пред себе си? - Да. - А дясната? - Да. - А усещаш ли палеца ми дълбоко в задника си? - Даааа !! - Това е! Вуду - магия-я-я-я !