Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Инфлация - изкуствено създаден процес от държавата, пречещ на забогатяването на народа.( ако всички бяха богати, кой щеше тогава да работи.)
Бисери 3,199 прегледа
Следващ →

Още вицове

Три приятелки се омъжили. За да не пишат в писмата си думите "Правим секс", се разбрали да пишат "Пържим яйца". Първата се омъжила за бачкатор и писала на другите: "Ние всяка вечер пържим яйца". Втората за Научен сътрудник: "Ние в месеца я изпържим яйца, я не..." Третата се омъжила за студент: "Ние нали сме бедни студенти. Приберем се от лекции. Той оближе Тигана, аз оближа Дръжката..." Живеели край едно блато маймуна и крокодил. Един ден както си ровели намерили бутилка с ракия. Крокодилът предложил: - Айде ше се редуваме на глътки: аз, ти, аз, ти… и сме я оправили от раз. Маймуната възразила: - Ти на балама ли ме пра’иш бе! С тая уста дето я вадиш ше се класирам ама друг път… Крокодилът (нали си бил идеен) веднага предложил друго: - Дай ше се гмуркаме тогава - който е по-добър, той шъ спечели… Ама аз ще съм първи! Маймуната се навила и крокодилът се гмурнал - плувал, гребал, достигнал дъното. След няколко минути доволен се показал на поърхността… за да види маймуната с бляскав поглед да пелтечи: - Кйефи мъ как съ гмуркаш, йеииии! Хлъц! На един селянин му остарял бика за разплод и вече никаква работа не вършел. Селянинът се принудил да си купи един млад бик. Отишъл на пазара, избрал си един и го купил. Закарал го той в обора и оня още от вратата подхванал кравите. В единият ъгъл на обора стои стария бик и рие земята, гледа кръвнишки, замахва с рогата да го мушка, пяна му тече от устата, обаче не напада. - Кво бе? Ще се биеме ли? - пита новият бик. - А, не бе. Ей така само, за всеки случай, да не си помислиш, че съм крава! - отговорил стария. Две костенурки в пустинята. Водата е на привършване. Едната казала: "Отивам за вода, в напръсника има три капки, да не ги изпиеш до като се върна?" "Няма", обещала другата. ...Изминал цял месец! Тогава тази , която останала при напръсника, се опитала да отпие една капка. В тоя момент зад една дюна се чуло: "Ако ще си правим номера, по-добре да не тръгвам?!?" По време на изпит по кормуване: - Достатъчно, госпожо, вие не издържахте изпита! - Но аз още не съм започнала?! Даже не съм хванала волана! - Да, но седнахте на задната седалка…