Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
-Тате, чудя се какво е това титла без съдържание? -Титла без съдържание е начинът, по който майка ти ме представяше пред гостите като глава на семейството...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Инфлация - изкуствено създаден процес от държавата, пречещ на забогатяването на народа.( ако всички бяха богати, кой щеше тогава да работи.)
Бисери
03.10.2017
3,199 прегледа
Следващ →
Още вицове
Три приятелки се омъжили. За да не пишат в писмата си думите "Правим секс", се разбрали да пишат "Пържим яйца". Първата се омъжила за бачкатор и писала на другите: "Ние всяка вечер пържим яйца". Втората за Научен сътрудник: "Ние в месеца я изпържим яйца, я не..." Третата се омъжила за студент: "Ние нали сме бедни студенти. Приберем се от лекции. Той оближе Тигана, аз оближа Дръжката..."
Живеели край едно блато маймуна и крокодил. Един ден както си ровели намерили бутилка с ракия. Крокодилът предложил: - Айде ше се редуваме на глътки: аз, ти, аз, ти… и сме я оправили от раз. Маймуната възразила: - Ти на балама ли ме пра’иш бе! С тая уста дето я вадиш ше се класирам ама друг път… Крокодилът (нали си бил идеен) веднага предложил друго: - Дай ше се гмуркаме тогава - който е по-добър, той шъ спечели… Ама аз ще съм първи! Маймуната се навила и крокодилът се гмурнал - плувал, гребал, достигнал дъното. След няколко минути доволен се показал на поърхността… за да види маймуната с бляскав поглед да пелтечи: - Кйефи мъ как съ гмуркаш, йеииии! Хлъц!
На един селянин му остарял бика за разплод и вече никаква работа не вършел. Селянинът се принудил да си купи един млад бик. Отишъл на пазара, избрал си един и го купил. Закарал го той в обора и оня още от вратата подхванал кравите. В единият ъгъл на обора стои стария бик и рие земята, гледа кръвнишки, замахва с рогата да го мушка, пяна му тече от устата, обаче не напада. - Кво бе? Ще се биеме ли? - пита новият бик. - А, не бе. Ей така само, за всеки случай, да не си помислиш, че съм крава! - отговорил стария.
Две костенурки в пустинята. Водата е на привършване. Едната казала: "Отивам за вода, в напръсника има три капки, да не ги изпиеш до като се върна?" "Няма", обещала другата. ...Изминал цял месец! Тогава тази , която останала при напръсника, се опитала да отпие една капка. В тоя момент зад една дюна се чуло: "Ако ще си правим номера, по-добре да не тръгвам?!?"
По време на изпит по кормуване: - Достатъчно, госпожо, вие не издържахте изпита! - Но аз още не съм започнала?! Даже не съм хванала волана! - Да, но седнахте на задната седалка…