Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Вярно ли е, че вашият брат е в затвора заради кражба? - Не. Пуснаха го предсрочно за добро поведение. - Представям си, как се гордеете.
Разни 1,543 прегледа
Следващ →

Още вицове

Цялото ЦК на ГЕРБ се чудили как да бъде наречен сладкишът който ще сервират на Премиера по случай денят на пожарникаря,някои предложили да бъде наречен Подпален Бойко,други - Изгорял Борисов,накрая всички си стиснали ръцете на - Препечен Тиквеник! Събрали се българските политици и си говорят: - След 50 години България ще е богата страна! - Ех, жалко че нас няма да ни има тогава... - Не "жалко", а "защото". Засечените телефонни заплахи към Бойко Борисов се оказало, че не били точно заплахи, а гневни питания на жители на столичния квартал "Дружба" относно боклука... - Стига! Защо все спориш с мен? - Не споря с теб... - Ето пак! Мутра влиза в аптека. - Какъв хляб имате? Аптекарят учудено: - Ама тук е аптека какъв хляб? - Смееш да ми противоречиш? - и го смлял от бой. На следващият ден мутрата пак идва. - Какъв хляб имате? - Казах ви вече, че не продаваме хляб. - Ооооооо! - и още по як пердах. На третия ден още при появяването на мутрата аптекарят започва да вади хляб изпод тезгяха. - Ето "Добруджа", ето "Стара загора". Имаме ръжен, типов, франзели... - Хляб има вече във всички аптеки. Покажи киселото мляко.