Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Първият признак на отравяне със зелена мухоморка - посиняване на трупа.
Бисери 3,241 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една вечер двама руснаци се напили. На сутринта единия се обажда на другия и му вика: - Ей, снощи водка пихме ли? - Пихме! - Вино пихме ли? - Пихме! - Бира пихме ли? - Пихме! - А ракетно гориво пихме ли? - Пихме! - А ходи ли до кенефа? - Не. Защо? - Ами да те предупредя да не ходиш, защото аз сега ти се обаждам от Токио... Свинята навсякъде ще намери грип!!! - Татко, дай ми тази вечер колата. Ще бъда с Марийка! - Няма проблем Иванчо, само трябва да й сипеш бензин. - Мен бензин не ми трябва, терен ми трябва... Той добре си гледаше работата. Оставаше и след работно време. Вземаше си и работа за вкъщи. И все пак го уволниха като дегустатор във "Винпром". В едно купе пътували лисица, мечока и заек с китара. Тръгнал влакът и заекът запял: - А ние пътуваме цели три вагона. И така цял час. Лисицата не издържала и казала: - Ей, Зайо, ако не престанеш ще те почна! Заекът: - ОК! Излезли навън и след около минута лисицата се върнала цялата насинена и пребита, а заекът отново запял: - А ние пътуваме цели три вагона! И така още два часа. Вълкът не издържал и казал: - Ей, Зайо, ако не престанеш, ей сега излизаме и те почвам! Заекът: - ОК! Излезли навън и след малко, вълкът се върнал целият окървавен и изпотрошен, а заекът, цял и невредим, пак запял: - А ние пътуваме цели три вагона! И така още шест часа. Тогава мечката не издържала и казала: - Ей, Зайо, ако не престанеш, ей сега те грабвам и те почвам! Тогава лисицата казала: - Недей!!! Те наистина са три вагона!