Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Летели американеца,африканеца и Бай Ганьо в самолет.По едно време африканеца си изкарал ръката през прозореца и казал: -В момента летим над Африка. -Как разбра?-попитали го останалите. -Ами ето,откъснах ви по един банан. След около един час американеца си изкарал ръката през прозореца и казал: -Летим над Америка. -Как разбра?-го попитали. -Ами защото пипнах Статуята на Свободата. След около още един час,този път Бай Ганьо си изкарал ръката през прозореца и ухилено казал: Намираме се в България. -Как разбра? -Току-що ми откраднаха часовника
Бай Ганьо 7,186 прегледа
Следващ →

Още вицове

Покрай Великденското миене на прозорци безплатните вестници се разграбваха за минути. От обикновен грип всяка година умират един милион човека, и това не вълнува особено никой. От птичи грип са умрели тринадесет човека, и всички са в паника. Умеят журналистите да създават сензация! На Иванчо една вечер му се наложило да остане да спи в на Марийка баба й. Когато станало време да си лягат бабата сложила между Иванчо и Марийка една дъска и инструктирала Марийка каквото и да и казва Иванчо тя да отговаря “не бива Иванчо”. Легнали те и минали не минали 10 минути и Иванчо подхванал: -Марийке-бива ли двамата да сме легнали на леглото и тази дъска да стои между нас? -Не бива Иванчо-отговорила Марийка и така махнали дъската. Минали не минали 10 минути и Иванчо пак: -Марийке-бива ли двамата да сме легнали на леглото и ти да си облечена с дрехите? -Не бива Иванчо-отговорила Марийка спазвайки думите на баба си. На сутринта бабата станала и парвата и работа била да отиде да види как са спали децата вечерта. Видяла Марийка и попитала: Бабче как мина снощи? , а Марийка отговорила: -Бабо от това твоето „не бива, не бива”, Иванчо цяла нощ ми го набива. Събирайки пясък за новата котка, Иванчо намери старата. Изнасят се на бегом депутатите от НДСВ. Двама си говорят: - Какво става? Защо пак бягаме? - Мани, мани..Искат да гласуват остaката на Герджиков! - Има ли смисъл всеки път да бягаме от залата, като сме на зор...Виж какво стана с Булгартабак! - Не знам бе човек, такива са ни инструкциите! ( инструкциите не помогнаха на НДСВ :-)