Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Летели американеца,африканеца и Бай Ганьо в самолет.По едно време африканеца си изкарал ръката през прозореца и казал: -В момента летим над Африка. -Как разбра?-попитали го останалите. -Ами ето,откъснах ви по един банан. След около един час американеца си изкарал ръката през прозореца и казал: -Летим над Америка. -Как разбра?-го попитали. -Ами защото пипнах Статуята на Свободата. След около още един час,този път Бай Ганьо си изкарал ръката през прозореца и ухилено казал: Намираме се в България. -Как разбра? -Току-що ми откраднаха часовника
Бай Ганьо 7,184 прегледа
Следващ →

Още вицове