Имало едно време едно момиче и едно момче. Те учели в една и съща гимназия и толкова много се обичали, че си обещали, че ще отидат в един и същи колеж. Но когато завършили, момичето било прието в колеж на източния, а момчето - в колеж на западния бряг. Двамата влюбени се врекли, че ще си бъдат верни един на друг. Но времето минавало и момичето започнало да пише все по-рядко. Момчето започнало да се съмнява във верността на своята любима. Докато един ден се получила снимка, на която неговата любима прави свирка на непознат мъж. На гърба на снимката имало текст "Имам си нов приятел! Остави ме намира!"
Тогава в момчето се родил план за отмъщение: препратил снимката на родителите на момичето, като написал "Прекарвам си чудесно в колежа! Изпратете ми още пари! ".
Една жена постоянно питала мъжа си дали гърдите и са много малки.
"С тази блузка изглеждат ли по-големи"?
"А с тази не изглеждат ли прекалено малки"?
На следващия ден мъжа и и купил огледало.Преди да си легне обаче жената пак питала:
"С тази блузка изглеждат ли по-големи"?
"А с тази не изглеждат ли прекалено малки"?
Мъжа се изнервил адски и и казал:
-Знам как ще ги направим по-големи!
-Как?!?
-Вземи тоалетна хартия и я търкай между циците си!
-Ами колко дълго да търкам?
-За няколко години ще се увеличат!
-Откъде знаеш това? - попитала жената учудено.
-Не знам ама виж ко стана със задника ти!