Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Има жени, които не са красиви и не знаят това. Те са глупави - избягвайте ги. Има жени, които не са красиви и знаят за това. Те са нещастни - съжалявайте ги. Има жени, които са красиви и не знаят за това. Те са скромни - помогнете им. Има жени, които са красиви и знаят това. Те сами решават, какво да правят с вас.
Бисери 2,900 прегледа
Следващ →

Още вицове

Попаднал Слави Трифонов на един остров при едни канибали. Хванали го, и му казали: - Ако ни разкажеш виц, който да не знаем, няма да те изядем, а ще те пуснем. Но те предупреждаваме, че имаме Интернет, и не сме като публиката в шоуто ти. .................... Изяли го :-)! Богаташки коктейл. Един от гостите нагъва като луд, а неговият приятел пие само тоник. - Що не ядеш, бе? Искаш ли малко свинско филе? Или от черния хайвер? - Не, не съм гладен! - Вземи си тогава от тортата. Страшна е! - Не, не ми се яде. - Плюскай бе, това е аванта! Яж, докато ти дават! - Виждаш ли, аз ям само когато ми се яде. - Ей, ама ти си съвсем като животните! Двама студенти съквартиранти си говорят: - Много е тежко положението с храната... без никакви доходи... Искаш ли да си вземем едно прасе и да си го гледаме на терасата? - Стига бе ...Много е мръсно! - Нищо.. то ще свикне.. Между футболни треньори: - Колега, футболистите ми никак не могат да вкарват голове, а твоите могат. Как го постигаш? - Карам ги да се целят във флагчето за изпълнение на ъгловите удари или в страничния съдия. Из дневника на мисионер в дивия запад : Ден 1 : Приеха ме много дружелюбно ! Ден 2 : Загуби се дъщерята на шамана , голяма мъка , всички отидохме да я търсим ! Ден 3 : Намерихме я ! ! ! От голяма радост , шамана даде на всички да я опънем ! Ден 4 : Днес се загуби жената на вожда ! Много лошо ! Той е много свиреп ! Всички се втурнахме през глава да я търсим ! Ден 5 : Цяла сутрин вече я търсим , а ето намерихме я ... Вожда беше много щаслив , даде я на всички , и пак я опънахме и тази групово ! ..... Ден 6 : Тъмно е ... Мрачно е ... Страх ме е ....... ИЗГУБИХ СЕ ! ! !