Оженили се мравката и слона, но след първата брачна нощ слонът починал. Какво да прави мравката, като млада вдовица трябвало да го погребе. Почнала да копае гроб и си говорела:
- Ех, горката аз, една нощ удоволствие а после цял живот гроб копаеш.
Един човек имал проблеми в сексуалния живот. Отишъл на сексолог и той му казал, че жената обича, да я превъзнасят, да и говорят хубави неща и да я ухажват. Дал му ценни съвети и нашият си тръгнал за вкъщи.
Прибира се той и още от вратата подхваща булката.
- Ех скъпа, ако бях художник, щях да те нарисувам, ако бях скулптор, щях да те изваям, ако бях поет, щях да ти напиша стихотворение, ама като съм един прост тенекеджия.....