Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Известен лекар дълги години провеждал изследвания за интелигентнотта на блондинките, но не стигал до категорични резултати за да напише научен труд. Накрая решил да предприеме по-драстични мерки. Искал да отвори главата на една блондинка и да види какво има вътре! Намерил си доброволка, закарал я в лабораторията си и й отворил черепа. Останал поразен... вътре нямало абсолютно нищо освен тънко, изградено от тъкани въженце. Така и не можал да измисли за какво служи въженцето и решил да го среже. Взел скалпел, срязал го и.... на блондинката и клепнали ушите!
Блондинки 3,449 прегледа
Следващ →

Още вицове

Невероятно, но факт! Днес Бойко Борисов е обяснил какво е популизъм, при това не е споменал нищо за себе си! Отива един, човек на гости при една дама. Но чука на вратата. Дамата излиза и пита: - Защо чукаш има звънец. Той отговорил: - Който може чука, кой не - звъни. - Казвате, че сте роден тук, а не може да ми кажете най-краткия път до гарата? - Аз съм таксиметров шофьор. БАБА НЕТКА: Чатке, как си ма, какво праят децата? БАБА ЧАТКА: Аа, не съм ги чула ...още днес. Сутринта само си проверих пощата, ама после имах работа. Трябваше да рефрешна кочината на прасето и да изхвърля рисайкъл бин-а. Цял ден сърфирам по двора. Ама надвечер ще си пусна скайпа и ще си чатна с моите. БАБА НЕТКА: Ааа, добре ще направиш. Аз пък днес цял ден стоя на компа. Трябваше да даунлоудна ябълките от градината на двора и да максимизирам жилетката на дядото, че му е утесняла. Ама намерих едно място в нета, дека дават голи юзъри. Червих се, червих се, ама три часа ги гледах! БАБА ЧАТКА: Ауу, Нетке. Ми да ми пратиш линк у скайпа, че да ги видя и аз. От момиче гол юзър не съм виждала! Дядото вече за нищо не става. Съвсем му се е разхлопало флопито и Рамът не му стига. А да не говорим, че хард дискът му вече изобщо не е хард..... Отива един в магазин за авочасти: - Имате ли халогени за Great Wall? - Имаме. - Ама да не би да са някои китайски?...