Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Чапай и Петка бягали от белите. Стигнали до една гора. Чапай казал: - Бързо, Петка, преобразявай се в пейка, а аз - в брезичка, и така ще се спасим. Така и сторили. Дошли белите, спрели се да починат. Единият извадил нож и издълбал на пейката името си. Заминали си белите, преобразили се Чапай и Петка отново в хора, на Петка охкал, пъшкал и се тръшкал. - Млъкни бе, глупак! - срязъл го Чахай. - На тебе само едно име ти издълбаха, а на мене - клончето ми отрязаха...
Любими Герои 2,365 прегледа
Следващ →

Още вицове

Грозните мъже оглупяват поради тичането подир красиви жени. Поздравления! Чух, че си се развел! ! ! - Аха. - Защо не се радваш? Толкова ти беше мерак! - Помниш ли, че ти бях казал, че ще ходим на круиз! - Да. - Един ден, като бях с моята вече бивша жена стояхме на палубата, когато зад борда падна едно момченце, син на мултимилионер. Нещастният баща, се оказа, че не може да плува и се молеше някой да спаси сина му, но в този момент в морето просто гъмжеше от акули и никой от моряците не се осмеляваше да скочи във водата. И изведнъж в отчаян порив моята жена скача при момченцето, точно ги изтеглят с въже под носа на акулите. Бащата на момчето е на седмото небе от щастие. Веднага й написа чек за пет милиона долара и й предложи доста добро място в негова компания, а сега май ще се и жени за нея. Моята жена за нула време стана знаменитост, раздава наляво надясно автографи, а с мен се разведе, и нито цент ми остави. Ето такава е женската благодарност! А аз я бутнах зад борда! Пътнически самолет пада. Един от пътниците пита стюардесата: - В планините ли ще паднем? - Не, в морето. - Уф, значи и ще се давим отгоре на всичко... На преглед при зъболекаря е пациент на средна възраст. След няколко опита да извади зъба зъболекарят ядосано казва: - Дано влак да го влачи тоя зъб! След седмица лекарят среща пациента на улицата без зъби. - Какво се е случило? - Ами направих, както вие ми казахте, завързах зъба на последния вагон на композицията, влакът тръгна, а три вагона излязоха от релси! - А зъбите? - А зъбите ми ги изби началникът на гарата! Бай Иван бил на 102 и години и от едно телевизионно предаване решили да го интервюират. Званнали му те по телефона и казали: - Добър ден, бай Иване, бихте ли ни оказали честта тази събота да дойдете в нашето предаване като гост, за да кажете на хората как сте оживяли до тази възраст? - Много бих се радвал да дойда, но точно тази събота не мога. - Защо не можете? - Ми, татко се жени. - Ама как така ?!?! Баща ви е жив, та вие сте на 102 и години?!? Добре, добре, тогава много ви се молим елате другата събота заедно с баща си. - Много бихме искали, но и тогава сме заети и не можем. - Защо? - Ами, тогава дядо се жени. - Ама.... как така, вие сте жив, баща ви също, че и дядо ви на всичкото отгоре?!?! Още по-добре, ще бъдете сензация, елате по-другата събота в нашето предаване. - Ами... и тогава не можем, прадядо се жени. - А-а-а...ама как така, и прадядо ви е жив, това вече е невъзможно...че и се жени на всичкото отгоре?!?!?! - Ами и той не иска, ама техните го карат.