Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Излязъл Иванчо на терасата и погледнал на горния етаж и ... Марийка и тя на терасата. - Марийке, ще ми дойдеш ли на гости? - Ее, че да ме наебеш ли? - Няма бе Марийке. - Е, че защо да идвам тогава.
Иванчо и Марийка 2,484 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отишла една блондинка при Айнщайн и му казала: -Хайде да си направим едно дете,след време ще порасте и ще стане красиво като мене и умно като тебе. Замислил се Айнащайн и казал: Добре,но ако стане обратното? В психиатрична клиника: - Аз съм пратеник на Бога! От съседната стая се чува: - Не го слушайте, не съм го пращал аз! Един наркоман отишъл в ада и гледа огромно поле цялото канабис. Видял един дядо и го попитал: - Имаш ли огънче? Дядото: - Ех чедо, едно огънче да имаше, тука рай щеше да е! Събрал лъвът зверовете и им казва: - Имам за вас две новини, една добра и една лоша... С коя да почна? Всички: - С добрата... Лъвът: - Вчера ни изпратиха един вагон презервативи. Всички: - Ураааа... А каква е лошата новина? Лъвът: - Ами оня тъпанар Заека, взел че ги разтоварил с вилата... - Абе, барман, това тук да не е клуб на анонимните алкохолици? - Защо мислиш така? - Ами никого не познавам.