Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Как си, какво правиш? - Ами бях за риба. - И как беше. - Много риба хванахме! Дребната я пуснахме, а големите ги събрахме в един буркан от детско пюре.
Рибари 9,497 прегледа
Следващ →

Още вицове

Нищо не съсипва Петъкa така, както когато осъзнаеш,че е Сряда..... - Скъпи, скоро мама има рожден ден! Какво да й подарим? - Миналата година кво подарихме? - Прекрасен стол, на който много обича да си почива на терасата.. - Е, тази година ще го вържа на напрежение 500 волта!! - Знаеш ли, какво може да направиш с твоето мнение!? Къде може да си го завреш? - Не може: там ми е дипломата на филолог и мечтата за прекрасно бъдеще... На луната за първи път кацат Руска и Американска капсула. От руската капсула излизат двама космонавти и започват да боядисват луната червена. От американската капсула се обаждат в NASA и питат: - Руснаците боядисват луната червена. Какво да правим? - Не се притеснявайте - се чува отговор по радиото. След осем часа: - Руснаците боядисаха половината луна червена. Какво да правим? - Стоите си в капсулата - отговарят от Земята. След още пет часа: - Руснаците боядисаха 90% от луната червена. Кажете най - накрая какво да правим? - Не се притеснявайте, а останате в капсулата. След още два часа: - Руснаците боядисаха 99% от луната в червено. Не можем да стоим така и да не направим нищо. От Земята се чува: - Отидете в трюма. Там има десет бидона бяла боя. Напишете върху червеното Coca-Cola. Отлага се пролетния футболен полусезон, защото няма да има публика - ултрасите са заети да вандалстват по улиците.