Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Как си, какво правиш? - Ами бях за риба. - И как беше. - Много риба хванахме! Дребната я пуснахме, а големите ги събрахме в един буркан от детско пюре.
Рибари 9,495 прегледа
Следващ →

Още вицове

Оптимист - човек който отива в тоалетната без да провери дали има хартия. Реалист - човек който отивайки в тоалетната си носи и книга. Песимист - човек който отивайки в тоалетната си носи и книга и ролка хартия. На вратата на рая се чука силно. Отваря Свети Петър и гледа някакав въоръжен с пушки, гранати - до зъби в оръжие. - Я да видим сега какво пише в дебелата книга - казал Свети Петър и заотгръщал книгата с историята на посетителя. - 10 бомбени атентата, 20 убийства, включително и на 4 деца, 30 обира и т.н. Абе, момко, ти как мислиш, че с това минало ще те приемем в рая, бе??? - Виж какво ще ти кажа, дядо, въобще не съм дошъл да влизам, имате 5 минути да се изнесете... ЗАКОНИТЕ НА ПЕРИЙОН 1. Когато наближим с колата си ж.п. прелез, бариерата винаги е спусната. Колкото повече бързаме, толкова по-дълго бариерата стои спусната. 2. Автобусите от градския транспорт, движещи се в обратната на нашата посока, са винаги празни. Ако решим да не ползваме автобус, те стават празни и в двете посоки. 3. Крушката на фара ни отказва да свети точно когато ни спре КАТ. Щом си платим глобата и продължим, тя отново светва. 4. Когато ни маха някоя хубава автостопаджийка, жените ни са винаги с нас. Когато пътуваме сами, автостопаджийките изчезват. 5. Когато някой друг кара с превишена скорост, КАТ го няма никакъв. Щом ние превишим скоростта, КАТ веднага се появява. 6. Хубавите и нови коли имат стари и грозни притежатели. Ние, когато остареем, продължаваме да караме старите си коли. Питат Радио Ереван: - Как се казва в България дете на магистрат, което няма хотел? - Социалнослаб. Веднъж Иванчо казал на майка си: - Мамо, мамо, имам двойка! Не научих онова стихотворение! - Веднага отивай в стаята си и го повтаряй още два пъти! После пък отишъл при баща си. - Тате, тате, сега пък имам двойка за съчинението по български език - не го направих хубаво... Бащата се ядосал: - Я веднага отивай в стаята си и си го повтаряй два пъти заради оценката, за да ти влезе нещо в тиквата! Но Иванчо бил достатъчно разтроeн, че да повтаря каквото и да е било. Той отишъл при Марийка... Но не щеш ли - тя била гола... Оправил я набързо, а тя вбесена му викнала: - Абе, ей, нещастник! За двойка си! - Два пъти ли още да го повтарям?