Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Дете пита баща си: - Тате, а защо ти, като си бил малък Коледата не се е празнувала така? - Защото партията на Гоце не признаваше Коледа...а сега Гоце е патрон на "Българската Коледа" :-(((
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Скъпи, какво ще получа, ако утре ти сготвя обяд като днес? - Застраховката ми живот...
Семейни
03.10.2017
3,011 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Ваньо, защо пиеш толкова вода? - Изядох една ябълка без да я измия!
Започна сесията. Студентите започнаха да ходят на църква.
Малкият Иванчо след училище минава покрай дядо и баба и спрял да ги види. Те му се радват, а той се оплаква на дядо си: - Дядо, днес на урока по химия без да искам си оцапах пръста с нещо от едно бурканче и сега не мога да си свия пръста. - Иванчо, ако ми донесеш следващия път малко от това нещо, ще ти дам 5 лева. Иванчо на следващия урок по химия свил бурканчето и го занесъл на дядо си. След няколко дена дядо и баба идват на гости у Иванчови, дядо носи домашна ракия, баба направила хубава баница, седнали големите да се почерпят в хола, а дядо вика Иванчо в кухнята: - На ти моето момче хубаво тези 50 лева. - Ти нали каза 5 бе дядо! - Аз давам 5, останалите баба ти ги даде...
Двама планинари изкачвали Еверест. На средата единия казал на другия: — Ззз… з… з — Ще ми го кажеш като стигнем. На върха на планината заекващия казал: — Ззабраввихме ппалаткките долу. На слизане започнал: — Ммм… м… м. — Ще ми кажеш като слезем. Долу заекващия казал: — Ммайтап ббе!
Една жена се качила в такси със сина си, като предупередила шофьора да не говори със сина й, защото ще го затапи. По време на пътуването детето постоянно говорело: -Ако мама беше цигуларка и тати беше цигулар и аз щях да съм цигулар.Ако мама беше учителка и тати беше учител и аз щях да съм учител. На таксиметровия шофьор му омръзнало да слуша глупости и попитал детето: -А ако майка ти беше ку...,а баща ти пед..... ти какъв щеше да си? -Таксиметров шофьор.