Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Скъпи, какво ще получа, ако утре ти сготвя обяд като днес? - Застраховката ми живот...
Семейни 3,011 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ваньо, защо пиеш толкова вода? - Изядох една ябълка без да я измия! Започна сесията. Студентите започнаха да ходят на църква. Малкият Иванчо след училище минава покрай дядо и баба и спрял да ги види. Те му се радват, а той се оплаква на дядо си: - Дядо, днес на урока по химия без да искам си оцапах пръста с нещо от едно бурканче и сега не мога да си свия пръста. - Иванчо, ако ми донесеш следващия път малко от това нещо, ще ти дам 5 лева. Иванчо на следващия урок по химия свил бурканчето и го занесъл на дядо си. След няколко дена дядо и баба идват на гости у Иванчови, дядо носи домашна ракия, баба направила хубава баница, седнали големите да се почерпят в хола, а дядо вика Иванчо в кухнята: - На ти моето момче хубаво тези 50 лева. - Ти нали каза 5 бе дядо! - Аз давам 5, останалите баба ти ги даде... Двама планинари изкачвали Еверест. На средата единия казал на другия: — Ззз… з… з — Ще ми го кажеш като стигнем. На върха на планината заекващия казал: — Ззабраввихме ппалаткките долу. На слизане започнал: — Ммм… м… м. — Ще ми кажеш като слезем. Долу заекващия казал: — Ммайтап ббе! Една жена се качила в такси със сина си, като предупередила шофьора да не говори със сина й, защото ще го затапи. По време на пътуването детето постоянно говорело: -Ако мама беше цигуларка и тати беше цигулар и аз щях да съм цигулар.Ако мама беше учителка и тати беше учител и аз щях да съм учител. На таксиметровия шофьор му омръзнало да слуша глупости и попитал детето: -А ако майка ти беше ку...,а баща ти пед..... ти какъв щеше да си? -Таксиметров шофьор.