Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Чапай и петка ги гонели поляците. Бягали те бягали и по едно време гледат един костюм на крава . Решили да го облекат те и да се маскират за да не ги познаят . Чапаи минал отзад а петка отпред. Поляците хванали кравата и решили да я нахранят със сено. За да не се усъмнят на петка му се наложило да яде сено тъй като бил отпред понамръщил се малко но нямало как ял . По едно време взел да се смее : - За какво се смееш петка ? - питал чапай. -Виждам че един поляк води бика ........
Животни 3,669 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вървяли си през гората Мечо Пух и Прасчо. Излезли на една полянка и що да видят - захвърлена пушка. Понеже не били виждали такова чудо досега, хванали да я разглеждат. Прасчо я хванал за дулото, а Мечо - съответно за приклада. Но естествено Мечо Пух най-накрая стигнал до спусъка и го натиснал. Чул се страшен гръм. Прасчо паднал на тревата и почнал да се превива: - Квии - квии - квиииииик. - К’во се хилиш бе, свиньо мръсна - изръмжал Мечо - ’наш как ми писнаха ушите. - Моят баща се хвали, че винаги е бил обгърнат с много топлина. - Политик ли е? - Не, пожарникар. Хубава жена с мини-поличка отива на интервю за секретарка. На въпроса на шефа, защо си търси нова работа, тя отговаря: - Останах без работа заради престуктуриране на фирмата, но моя предишен шеф ми е дал препоръки. - Позволете да видя. И чете шефът следното : "Препоръчвам ви (..) в качеството на секретарка, Тя набира страшно бавно текст, с много правописни грешки, не може да оформи един документ като хората, но може да прави свирки като никоя друга." След като прочел шефът, почесал се по главата и казал: - Наета сте. Не й давал никакви отговорни задачи, само по добрата част от препоръките... След някое време шефът решил да благодари на предишния шеф за секретарката си, обажда му се: - Искам да ви изкажа благодарност, за препоръките, които сте написал за секретарката си. веднага реших да я взема щом прочетох, какво сте написали за нея. - Какви ги разправяте? Препоръки ли?! Никога не съм й писал. Попаднал папата в рая. Дошло време за обяд. Бог: - Е, какво, да хапнем, а? - Добре, съгласил се папата. Отворил Господ буркан с туршия и започнали да ядат. Папата гледа - долу в ада хората ядат черен хайвер, пържолки, пресни плодове. На следващия ден Господ отново пита: - Е, какво, ще хапнем ли? - Ще похапнем. Отваря Господ консерва домати и започват да ядат мълчаливо. Долу в ада хората пак нагъват всякакви вкусотии. - Господи! - не се сдържа папата. - Защо ние тук отваряме консерви, а тия долу се скъсват да ядат все хубави неща? - Ох, миличък... - въздъхва Господ. - Кой ще ти дойде тук да готви само за двама човека!?! 10 от правилата на живота!!! 1. Докато има Балъци ще има и Тарикати. 2. Бъди мил с пушачите, защото всяка цигара може да им е последна! 3. Винаги взимай пари на заем от песимист - той няма да очаква да му ги върнеш. 4. Не оставяй днешната работа за утре, като можеш да я свършиш и в други ден! 5. Не е важно дали казваш истината, важно е да си убедителен! 6. Жена с пари е като луд с картечница. 7. Усмихвай се докато имаш зъби!!! 8. Бъди себе си, има достатъчно други хора! 9. Не се страхувай да наравиш голяма крачка. Не можеш да прескочиш пропаст на два малки скока. 10. Надеждата умира последна, ако не я изпревариш.