Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Попитали радио Ереван: - Защо птиците отлитат на юг? - Защото ще им е трудно да вървят до там пеша! - отговорило радиото.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Нямали сте газ? - Защото ядете Активия!
Бисери
03.10.2017
3,342 прегледа
Следващ →
Още вицове
Разговор между двама приятеля: - Не носиш ли сватбения пръст на грешен пръст? - Да, ожених се за грешната жена!
Заблудил се един негър в пустинята. Вървял, вървял и изведнъж намерил една бутилка. Отворил я, а от вътре излязъл един дух, който казал, че ще му изпълни три желания, задето го е освободил. Помислил негърът и казал: - Първо, искам, да има много вода, второ да съм бял и трето всички жени, като ме видят, да се събличат. Помислил малко духът и го превърнал в тоалетна чиния.
Рая, двама влюбени решават да сключат брак. Отиват при Свети Петър и той поема ангажимент да намери свещеник, който да осъществи тайнството на брака. Младите чакали седмица, две, три... Междувременно започнали да се питат дали ще могат да се разведат, когато си омръзнат... На четвъртата седмица Свети Петър дошъл със свещеника. Когато го попитали дали ще могат да се разведат, Свети Петър възмутено ги нахокал: "Трябваше ми цял месец да ви намеря свещенник, а знаете ли колко време ще ми трябва за да ви намеря адвокат в Рая!"
Седят двама наркомани на една пейка. Гледат, някой си забравил картата на България. Започват да я разглеждат с интерес. - Жоро, гледай, бе! Защо границата са я означили с точка - тире, точка - тире... - Много си прост, бе! Нали на картата всичко е в символи. И така на границата, това е символа за граничар - куче, граничар - куче...
Мъж се обяснява на жена си: - За теб бих отишъл и на края на света, но само ако обещаеш да стоиш тук!