Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Апетитно изглеждаш! - Със сос "Бешамел" съм се заляла.
Разни 839 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отиват двама пияни на стадиона и решават да играят футбол. Единият казва: - Аз ще бъда двата отбора и съдиите. Абе всички на терена. Другия отговаря: - Добре, тогава аз ще бъда публиката. Почва се играта. По едно време тоя дето е публиката замерва играещия с кутийка от бира. Играча се ядосва и вика: - Абе идиот такъв, от 25 човека на игрището как баш пък мене уцели! - А ти как разбра че от 50 000 публика точно аз съм те уцелил, бе! 1 ярд = 91 см - ръка. 1 фут = 31 см - стъпало. 1 инч = 2,5 см - ех,...Интересно, англичаните къде са го премерили. Не съжалявай за миналото, прави каквото трябва, пък да става каквото ще! Прибира се в четири през нощта един пиян с приятел . Жена му отваря и казва : - Мите, как може да ми се прибираш в такова състояние? Наказвам те - един месец без секс ! И теб Жоре, също! В българско спешно отделение внесли носилка с пострадал. - Прехвърляме го на сто! Едно, две, три, четири, пет, ... , 98, 99, 100! "Пиуууууууууу" - Няма пулс! - Дефибрилации! - Няма дефибрилатор. - Час на смъртта?! - Няма часовник... - А онзи на стената? - Няма батерии. - Нямате ли телефони?! - Нямаме желание да ги цапаме с кръв! - Аз... имам... телефон... - изпъшкал пострадалият. - Има пулс! - Не е вярно. Няма пулс! Продължавам да чувам "пиуууууууууу"?! - Няма кардиограф, откъде го чуваш? - Нямаше лекарство за кръвно в аптеката - пищят ми ушите... - Няма ми... нищо... - пропъшкал пострадалият, хванал се за главата и избягал. - Час на изписване? - Няма формуляр...