Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В ЦСКА назначили нов треньор, но отборът почнал с 5 загуби и се взело решение да се отиде при великия Димитър Пенев да го питат за съвет.Отишли при него, а Пената казал: - Лесна работа, пускаш отбора на игрището да игарае срещу 11 варела, те ще вкарат много голове на варелите, ще им дойде самочувствие и ще почнат да бият и в шампионата! Отива Пената на тренировка да види резултата от съвета си и пита новия треньор какво става, а човека отчаян казал: - Остави бе, Пена, варелите ни водят с 3:0...
Любими Герои 3,294 прегледа
Следващ →

Още вицове

Математик върви по улицата и на една ограда вижда дума от три букви. Спрял се и мисли: - Хикс, игрек, и кратко...Нищо не разбирам! Х@йня някаква! В един хладилник са наредени едно до друго десет яйца. Първото смушква второто: - Оня, десетият, никак не ми харесва! Никаква корпоративна култура няма. Чист пънкар! Гледай го как се самоизтъква! Я му предай на тоя х-й сплескан, че ние тук сме екип, и не търпим индивидуалисти! Вторият на третия: - Първият ме помоли да предам, че десетият се дели от екипа. А ние сме сплотен колектив, един за всички, всички за един! Третият - на четвъртия, четвъртият - на петия, петият - на шестия, шестият - на седмия, седмият - на осмия... Осмият на деветия: - Я, колега, кажи на оня рошавия, че ние всички трябва да се държим заедно! Деветият на десетия, побутвайки го: - Знаеш ли какво, приятелче... Ти не се вписваш в екипа. Ние тук имаме корпоративен дух, тийм-билдинг, тъй да се каже... Като едно семейство сме... Ние сме корпорация... Трябва да се държим заедно... Десетият: - Колко! Пъти! Да ви повтарям! АЗ СЪМ КИВИ, АЗ СЪМ КИВИ, АЗ СЪМ КИВИИИИИ!!! Учителка изпитва ученик. — Разкажи урока! Ученикът мълчи. — Кажи поне заглавието на урока! Ученикът мълчи. — Какъв предмет учим сега? Ученикът мълчи. По едно време от задния чин се чува глас. — Леле! Тая вещица го разхожда из целия материал! Възрастен мъж се сваля с млада мадама, а тя му вика: - Вече си стар, виж се, косата ти е бяла. - Така ли? И на Пирин планина върховете са бели, ама долу е пролет... Все по-често се замислям, че отивам на работа, защото има интернет, а в магазина - защото има бира.