Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Говорят си двама страци: - Абе, ти, как си със жената? - Божее, по три пъти на ден я оправям. - Хайде стига де! Аз веднъж в месеца не мога да събера а ти...? - Ми ко ти пречи поне да говориш?!
Разни 2,062 прегледа
Следващ →

Още вицове

Майстор-жичкаджия стой пред един контакт на строежа и гледа умно жиците и си мрънкя: -Е-е-е-е мамка му стара!!!ФФ-у-у... Гледа по едно време едно детенце си играе и му вика: -Чичко би ли ми подал ето това черното кабелче Детето хващта кабела,при което го треска ток! А маистора: -А,глей...!Той па черния е сега фазата... ФБР издирва злосторници, които в навечерието на Хелоуин са изпратили на хиляди американски семейства съобщение: "Тази нощ вашия дом ще бъде нападнат от въоръжени крадци в маски. Щом се появят - стреляйте!" Една жена изпратила мъжа си и сина си да заведат кравата на бик. Взели те едно шише домашнярка и отишли при пазача на стопанския двор, за да им даде бика. Пазачът им казал: - Имам тук един породист красавец. Но е много капризен, повече от три крави на ден не покрива. Бащата му отвърнал: - Ти го доведи, пък може и нашата да оноди. Пазачът довел бика, но той дори и не погледнал кравата. - Ето, виждаш ли, аз ти казах! Бащата му показал бутилката. Пазачът веднага се развеселил и му казал: - Абе, имам тука едно средство, но не е много сигурно. Набрал сноп коприва, отишъл зад бика и го шибнал с копривата между задните крака. Бикът изревал, втурнал се към кравата, и свършил работата... Тръгнали към къщи доволни бащата и синът с кравата. Бащата казал на сина: - Разбра ли как става работата? - Разбрах. - Само че, нито дума на майка ти за копривата! Двама пияници искат да пият. Единият казва: - Влез във спалнята, там на нощното шкафче ще намериш шише с водка - донеси го. След малко другият се връща: - Не искам да те разстройвам, но в леглото при жена ти има друг мъж. - Ш-шъ-шът! Знам. Нали водката е негова! - Скъпи, вчера оставих две бутилки водка в хладилника, а сега е само една. Защо? - Ами… защото не съм я видял.