Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един моряк се спасил като по чудо,от потъналия му кораб и се добрал до един чуден остров. Но... обитаван от 50 амазонки. Отначало пичът,се чувствал като в Рая, но с течение на времето започнало да му писва. Ония кучки, го скъсвали от чукане... всеки ден... всеки ден... Така минала една година. И един ден, както си лежал на плажа, под една кокосова палма морякът, съзрял в далечината сал , а на сала едър, космат и брадясал мъжага. Нашият човек, едва не припаднал от радост , че му идва помощ за тия ненаситници амазонките и се развикал: - Ейййй... айде човечееееее, идвай по бързоооо. Помоооощ... Поооооомооооощ... А, едрият мъжага извикал с тънък тънък гласец: - Идвам, идвам красавецо...
Семейни 3,010 прегледа
Следващ →

Още вицове

Принце на бял кон, къде си, бе, гадино??? Бабичка си занесла радиото на ремонт. Включил го майсторът, за да види къде е повредата и радиото заработило нормално. - Бабке, здраво ти е радиото! Хубаво свири, хубаво говори, защо си го донесла? - А, бе, сине, за свиренето хубаво свири, ама като говори Минчо Празников, много лъже. Две майки разговарят: - Днес ме викаха в училище. Синът ми направил голяма поразия и ще го изключват - писал, че сме произлезли от маймуните! - Но в това няма нищо лошо. А е и вярно... - Да, ама темата била: "Бойко Борисов - баща на прогресивното човечество"! В аптеките продават Gleitgelen или т.н. "овлажняващ гел". Вьпрос - защо този продукт е немско производство, а не френско, италианско или испанско? Отговор - Немците са "сухари", докато останалите - "езичници" В съда. - Защо убихте жена си с чука? - Всеки сам кове щастието си, господин съдия!