До пътен патрул спира чуждестранна кола. От вътре се подава мъж и пита:
- До ю спиик инглиш?
- Мълчание
- Шпрехен зи доич?
- Ъ?
- Парлате италиано?
- Кво?
- Парле франсе?
- Кво рече?
Опитал мъжа на още 2-3 езика със същият резултат и си тръгнал. Ченгетата постояли и по едно време единият казал:
- Абе Петров, нема да е зле да научим некои чужд език та да може да се оправяме бе!
- Хахахааха! Тоя като знаеше седем да не би да се оправи бе, Иванов! -отвърнал другия.
На симпозиум на фармацевтични комании се представя нов вид хапче.
Пръв излиза представителят на Франция и казва:
-Нашата компания разработи хапче, което след изпиването му, пенисът ти става 22см на дължина.
Запитване от журито:
-А на дебелина?
Отговор:
-Ние нямаме проблем с дебелината.
Втори излиза екипът на Русия.
-Ние направихме хапче, което след изпиване ти го прави 30см обиколка.
Въпрос от публиката:
Ами на дължина?
Отговор:
- Ние нямаме такива проблеми.
Трети излиза екипът на България.
-Хапчето, което изобретихме ние, след изпиване ти го прави като ПЪПЕШ.
Запитване от журито:
-Ама как така като пъпеш? На дължина или на дебелина.
Българите отговарят:
-Ние нямаме проблеми с дължината и дебелината - НА ВКУС !