Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо към Марийка: - Марийке ехеее какъв съм ти го приготвил днес :) - Ейй бе Иванчооо, стига с тия краставици, кога най-после ще станем 8-ми клас?
Иванчо и Марийка 4,081 прегледа
Следващ →

Още вицове

"Пролетта дойде. Половината офис чете "как да свалим мацка", а другата половина от офиса "как да свалим хубав мъж"." Това добре. Лошото е когато сте само мъже в офиса, но горното важи и за вас... Детенце в детската градина си разбърква чая с вилица. Идва при него едно другарче от групата и с разбиране му казва: - И моя татко е военен... - Снощи се прибрах по-рано вкъщи и, представи си, заварих жена си с един италианец! - И какво му каза? - Какво да му кажа? Да не би да знам италиански! В автобуса Меца си седи на седалката и гледа през прозореца. Изведнъж дотърчава при нея Заекът и запъхтян й казва: - Мецо, моля те помогни ми! Нямам билет а Вълчо контрольорът ей сега ще дойде и ще ме счупи от бой! Мислила Меца какво да прави и накрая казала на Заека: - Я скочи в джоба ми. Там Вълчо няма да те намери. Заекът нямал много време да му мисли, затова решил да й се довери. Минава след малко Вълкът и гледа - в джоба на Меца нещо шава. - Абе Мецо, я кажи какво имаш там в джоба? Мецата го погледнала, плеснала с всичка сила по джоба си, извадила Заека и казала: - Аааа ншщо нищо, само снимка на стар приятел! Говорят си двама мъже: - Ти какво казваш на жена ти, когато се прибереш късно вечер? - Ами само "Добър вечер", а останалото го казва тя.