Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Евреи в газова камера блъскат по стените: -Пусни ни, пусни ни.... Отвън глас: -Пускам, пуууускам...
Черен хумор 2,045 прегледа
Следващ →

Още вицове

Заека и лисицата решили да се изчукат. Легнали на една поляна и точно преди да го вкара заека казал: -Лисо, искам да ти кажа че съм много надарен, даже коня ми завижда. Като те заболи ми кажи. Добре - казала лисицата. Заека хванал оня си работа и вкарал малка част от нея -Лисицо как е? -Още може заек още... Заека вкарал още и пак питал: -Лисицо как е? Още може заек още. Заека се изнервир, ръгнал го и питал -Лисицо как е ? -Оохфти мофи .... Влиза Генко в аптеката: - 20 метра лейкоопласт! - 10 ще стигнат. И аз имам трабант. Летели два гарвана. Единия попитал: - Имаш ли хладилник? - Какви пьржени пирони? Аз не пуша!?! Питат жена: - Имате ли домашни животни? - Не, само един мъж! Бог създал Човека от глината. Надигнал се Човекът и попитал: - Какъв е смисълът, Господи? - Всичко ли трябва да има смисъл? - попитал Бог. - Разбира се! - отвърнал Човекът. - Тогава оставям на теб да измислиш смисъла. - рекъл Бог. И си заминал.