Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Иванчо и Марийка отиват на плаж.Марийка пита Иванчо: -Иванчо,какво е това в гащите ти? -Щъркел-че-отговаря Иванчо. Марийка се прибира вкъщи.Майка и я пита: -Марийке,как беше на плажа с Иванчо? -Ами добре.Иванчо ми даде да си поиграя с неговото Щъркел-че,то ме наплю и аз му счупих яйцата.
Иванчо и Марийка 3,922 прегледа
Следващ →

Още вицове

Колкото и радикално да прозвучи, Коледа не е време само за обилни и тежки трапези и изтощителни обиколки из магазините. Повече от всичко това е време, което споделяме със семействата си и в което освен подаръци даряваме на приятели и роднини усмивки, настроение и добрина. И така, с тази специално подбрана страница със забавни случки искаме да ви пожелаем весели и щастливи празници! Вълкът и мечката отворили сладкарница. В нея продавали само ягодови торти. Веднъж дошъл заекът и попитал: - Имате ли торта с моркови? Те му отговорили: - Не! Заекът идвал още няколко пъти и все питал за този вид торта. Накрая мечката и вълкът решили да направят и от нея. На следващия ден заекът пристигнал отново. - Имате ли морковена торта? - Да - отговорили в един глас собствениците. - Нали е много гадна? - попитал заекът. Жената: - Защо всеки ден ходиш в кръчмата? Мъжа: - Там има много добър цигулар. - А, във филхармонията да не са лоши? - Не, но там не дават бира. Срещат се англичанка, французойка и българка. Англичанката: - Аз, когато се омъжих заявих: няма да пера и да мия чиниите. Съпругът ми изчезна, един ден не го виждах, втори ден не го виждах и на третия си дойде с пералня и миялна машина. Французойката: - И аз когато се омъжих заявих: няма да пера и да мия чиниите. Съпругът ми изчезна, един ден не го виждах, втори ден не го виждах и на третия си дойде с прислужница. Българката: - И аз същото казах след сватбата: няма да пера и да мия чиниите. Съпруга ми изчезна, един ден не го виждах, втори ден не го виждах и на третия прогледнах с лявото око. Какво казва една блондинка, когато забременее? - Надявам се да е мое!