Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- А защо козела ви е без рога? - Козата ни е честна!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
"Загорял за любов като дръжката на тиган в микровълнова печка…" Слави Трифонов в "Шоуто на Слави", 19.06.2002 г.
Бисери
03.10.2017
4,040 прегледа
Следващ →
Още вицове
В началото спамерите ми предлагаха да купя книга, за да се науча да изкарвам пари. После, видимо отчаяни, почнаха да пишат, че вече съм спечелил от някаква лотария - отивай и взимай парите. Сега си мисля: ще дочакам ли, когато сами ще дойдат вкъщи с куфарите с парите и молба да ги приема?
Спират един за превишена скорост: - Превишена скорост! Защо? - Ами... заседях се с приятели, отпразнувахме Нова година, а жената сигурно вкъщи се е изпопритеснила! - Каква Нова година? Март месец е! - Ами затова и бързам!
Учителката по рисуване на Иванчо казала на учениците да нарисуват по една гъба и да напишат името й. Всички започнали да рисуват и г-жата минала да ги разгледа. Стигнала до Иванчо и го попитала: - Каква е тази гъба-ебач? - Еми, всеки ден мама и леля като ходят за гъби и казват, че може и да намерят някой ебач!
Две секретарки разговарят и едната казва: - Нашият шеф се облича много елегантно. - И много бързо - добавила втората.
Приемат Иванчо в пионерската организация. Явява се той пред комисията и започват да му задават въпроси: — Как се учиш? — Отличник съм! — На старите хора помагаш ли? — Естественно! — Служиш ли за пример на съучениците си? - Ама разбира се! - С кого живееш? - Абе там с една от трети "Б" клас!