Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Каквото обществото - такъв и грипа.
Бисери 3,165 прегледа
Следващ →

Още вицове

Онези, които искат най-малко, са най-близо до боговете. Сократ - Иванчо, как е новата ти учителка? - Много е набожна! - Защо мислиш така? - Ами пита ме нещо, аз почна да й отговарям, и тя веднага почне да се кръсти и да вика "Господи помилуй, Господи помилуй"… Спорили германец, швед и сърбин чии електровози са най-големи. Германецът се похвалил: - В нашите има тоалетна, баня и мини бар! Шведът го засекъл: - Това не е нищо! В нашите имаме и джакузи и фитнес... Сърбинът обаче казал: - Абе слушайте една история сега и сами преценете вие. Значи отивам аз на работа и се качвам в "Дишев"-ката да карам влака за Шид. Не щеш ли обаче от вътре някъде се чуваше тъп шум. Оставих аз помощника да кара и се метнах на "Застава"-та, карах 10 минути, стигнах до първи модулен шкаф - нищо. Надух пак "Застава"-та и още десет минути карах - пак нищо. После още двайсет минути карах и стигнах до трафа, а там отдолу в шкафа на преходите се заплели в една паяжина един шведски и един немски локомотив и бръмчат... Две госпожици играят голф. Едната удря топката и с ужас вижда, как тя лети към една група мъже, играещи наблизо. Един от тях извиква, мушва си ръцете между краката, пада на земята и започва да се търкаля. Госпожицата притичва до него: - Моля да ме извините, аз без да искам... - Нищо, нищо, сега ще ми мине. - Дайте, да ви помогна! - Няма нужда, всичко е наред, ооо! - Аз съм доктор, мога да ви помогна! Девойката хваща мъжа за врата, разкопчава му колана, мушва си ръката в панталона му и започва да му масажира топките. - Е, как е, по-добре ли сте сега? - Ооо, да, наистина е много приятно, само дето палецът все още ме боли! В къщи си е направо като на морето - имаме си отливи на приходи и приливи на сметки, от които се препотяваме...