Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Всеки мъж мечтае за жена, която да може да обича, уважава и мами.
Бисери 3,333 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един ден професор по психология в колежа поздравява новия си клас. Стои пред тях и казва: "Който от вас се смята за глупав моля да стане". След минута мълчание един младеж става. "Добре, значи вие се смятате за слабоумен?", пита професорът. Момчето отвръща: "Не сър, аз просто не искам да ви гледам как стоите само вие прав." По време на изпит се оказва, че студентът не знае нищо. Накрая, за да не пише двойка професорът поставя такова условие: - Колега, ако успеете да ми зададете такъв въпрос, на който да не мога да отговоря, ще Ви пиша тройка. Студентът помислил малко, и накрая попитал: - Според вас, възможно ли е крава да забременее от човек? Професорът мислил доста дълго, и накрая решил да се посъветва с другите си колеги. Излязъл от кабинета и попитал първите, които срещнал: - Колеги, според вас възможно ли е крава да забременее? Професорите го погледнали изпод очилата си и възкликнали: -Боже Господи, колега, в какво сте се забъркал??? Слепец звъни в публичен дом: - Алооо, бардака ли е? - Да, какво ще обичате?? - Абе аз искам такова, да поръчам дама, но много специална поръчка.. - Кажете, при нас има всичко. - Амиии - рекъл слепеца - .. да бъде руса, с червени прашки и.. да прави 69!!!!!! - Чудесно, точно таква имаме, пътува вече към вас. Звъни се, отваря слепеца и ..пита: - Руса ли си?? - Да, като слънце. - Лелеле, малии - трие ръце. - С червени прашки ли си?? - Да, огън.. - Ауууууу, ихааааа - настройва се. - Ааааааа 69 правиш ли???? - Амиииии - притеснила се "дамата" - не съвсем, но скоро ще ги навърша. Прибрал се един от командировка в Африка и по цял ден ходел угрижен. Колегите му го попитали защо е тъжен. - Какво да ви разправям? Излязох един ден на разходка и ме подгони един лъв и аз къде, къде и се качих на една палма. На палмата обаче един разгонен орангутан. Като ме хвана, три дни и три нощи ме люби. - Нали поне си останал жив - казали колегите му. - То пък един живот - аз тука, той там... Нито пише, нито се обажда... Двама рибари се хвалят със подвизите си. - Аз веднъж хванах толкова голяма риба, че не намерих кантар който да може да я претегли! - А аз хванах такава риба, че само снимката й тежеше две кила! Две болтчета се къпели в масло. Едното казало на другото: - Ех, сега да можеше да врътнем по една гайка... Другото отговорило: - Абе, стига глупости, ще вземат да ни лепнат някоя ръжда...