Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
...а нощем Малвина обичала да гледа с едно око звездното небе и да си спомня за незабравимата целувка, която й подарил Буратино....
Черен хумор 2,086 прегледа
Следващ →

Още вицове

Млада учителка влезнала за първи път в час и казала на учениците си: - Момчета, ако се държите добре, утре ще дойда с пола. И всички се държали добре. На следващия ден, учителката дошла с пола и казала: - Ако днес се държите добре, утре ще дойда по бикини. Всички се държали по различен начин. На следващия ден, учителката, както обещала, дошла по бикини и казала: - И ако днес сте добри, утре ще дойда покрита с листа. Всички се държали просто перфектно и учителката удържала на думата си. След часа, всички деца си тръгнали, само Иванчо останал. Учителката го попитала: - Какво чакаш, Иванчо? - Чакам да дойде есента, госпожо! Момичета, докога ще ви чукам, за да ми обърнете внимание? Учител по френски език Попитали Цвена Цветанов: - Цветане, бат` Бойко често ли си бие чикии? - Откъде да знам какво прави нощем? - отвърнал фигуративният шеф на Герб. - Как откъде?!? Нали си му "дясната ръка"... Мишка - това е животно, пътят на който е запълнен с припаднали в безсъзнание жени. Научна експедиция отишла в непозната джунгла да изучи живота и порядките на канибалите. След поредната жертва, човек от обслужващият персонал се обърнал към ръководителя на експедицията: - Значи, г-н професоре, вие нищо не можахте да помогнете на колегата си, попаднал в ръцете на човекоядците? - За съжаление да! Когато се добрахме до тяхното селище, те вече го бяха зачеркнали от менюто.