Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Всяка сутрин се будя, планирайки да бъде продуктивен и полезен, а после един глас в главата ми се разсмива: "много добър виц" и се смеем и се смеем толкова, че се уморявам и отивам да си дремна.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
...а нощем Малвина обичала да гледа с едно око звездното небе и да си спомня за незабравимата целувка, която й подарил Буратино....
Черен хумор
03.10.2017
2,086 прегледа
Следващ →
Още вицове
Млада учителка влезнала за първи път в час и казала на учениците си: - Момчета, ако се държите добре, утре ще дойда с пола. И всички се държали добре. На следващия ден, учителката дошла с пола и казала: - Ако днес се държите добре, утре ще дойда по бикини. Всички се държали по различен начин. На следващия ден, учителката, както обещала, дошла по бикини и казала: - И ако днес сте добри, утре ще дойда покрита с листа. Всички се държали просто перфектно и учителката удържала на думата си. След часа, всички деца си тръгнали, само Иванчо останал. Учителката го попитала: - Какво чакаш, Иванчо? - Чакам да дойде есента, госпожо!
Момичета, докога ще ви чукам, за да ми обърнете внимание? Учител по френски език
Попитали Цвена Цветанов: - Цветане, бат` Бойко често ли си бие чикии? - Откъде да знам какво прави нощем? - отвърнал фигуративният шеф на Герб. - Как откъде?!? Нали си му "дясната ръка"...
Мишка - това е животно, пътят на който е запълнен с припаднали в безсъзнание жени.
Научна експедиция отишла в непозната джунгла да изучи живота и порядките на канибалите. След поредната жертва, човек от обслужващият персонал се обърнал към ръководителя на експедицията: - Значи, г-н професоре, вие нищо не можахте да помогнете на колегата си, попаднал в ръцете на човекоядците? - За съжаление да! Когато се добрахме до тяхното селище, те вече го бяха зачеркнали от менюто.