Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Гарванът си намерил сиренце и се качил на едно дърво да си го яде. По едно време минала лисицата, качила се на дървото, била му два шамара и му взела сиренцето. Тъкмо слязла от дървото, вълкът я хванал, изнасилил я, взел сиренцето, изял го и си отишъл. Гарванът се поосвестил, огледал се и казал: - Бах мааму, колко са я съкратили таа приказка!
Животни 3,145 прегледа
Следващ →

Още вицове

Дете се обръща към баща си, бивш хакер: - Тате, ти бил ли си някога програмист. - Да, даже бяха трима! Събуждам се с настроение. Пускам радиото- постановление. Купувам си цигари - увеличение. Отивам на работа - съкращение. Връщам се в къщи - стълкновение. Лягам си в леглото - неудовлетворение. Заспивам - земетресение. Събуждам се - наводнение. И стигам до заключение: Дупе и пари не пази за старини! Според непотвърдена информация министър Петков е получил над 100 смс-а с текст „Кажете НЕ на запалките, изберете българския кибрит!” От пресцентъра на МВР съобщиха, че се забранява да се пита Румен Петков дали има огънче и запалка, защото министъра бил много чувствителен на тази тема. До преди няколко дни всички се чудихме кой от системата на МВР е корумпиран или е свързан с мафията. Сега цяла България се чуди кой не е свързан. Ох само проблеми. По нареждане на министъра всички служители на МВР се задължават да играят на играта „Дай бабо огънче”! Вчера партия Атака направи грандиозен митинг. След него събралите се да слушат речта на Волен Сидеров стотици хиляди хора се качиха в един голф двойка и отпрашиха в неизвестна посока. Вчера цял ден Румен Петков ходи из дебрите на своето министерство с незапалена цигара в уста. Цял ден никой не посмя да му предложи запалка да си запали. Стоножка се оплаква на приятелката си: - Толкова много обичам да карам ски, но докато си ги сложа, зимата свършва... Кризата е голяма - даже Йордан Лечков не си е платил глобата(рушвета) на катаджиите. ---- С викове "Нагли лапачи!" Лечков посочил среден пръст на катаджиите и потеглил без документите си...