Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Не разбирам, как може да се седи вкъщи при такава вечер! - А аз не разбирам, как може да се ходи навън при такъв Интернет!
Програмисти 3,332 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се двама приятели през деня след запой у единия, който е нещо яко нацупен. Другият го пита: -Копеле, кво става, що си ми сърдит? -Е кво няма да съм ти сърдит, снощи метна хамстера ми през прозореца и извика "Пикачу, избирам теб"... - Преди, когато се казваше КАТ, на пътните полицаи им викахме катаджии, а сега, като е ДАИ, как трябва да им викаме? - Ами, доячи... Студентка, изящно гримирана, с много къса пола влиза на изпит. Сяда пред професора, кръстосва крака, присвива поглед и устните и потреперват: - Господин професор, всичко бих дала от себе си само и само да ми дадете този изпит! - И ще направите каквото поискам? - пита професорът .- Да, всичко... - казва студентката и повдига с ръце бюста си .- Добре колежке - тогава искам да отидете и да си прочетете материала за изпита. Нито една жена на света не може да ви достави такова удоволствие, както две! При шефа на телевизия идва креативен продуцент и предлага ново риалити шоу. Шефа: - И какъв е смисъл на това шоу? - Никакъв. - Ще има ли морал в него? - Аморал ще има колкото си поискате. - Заемайте се!