Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
два члена, средата на лятото,единия казал,яде ми се сладолед,а другия,избии си го от главата.
Семейни 3,130 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Този фокусник прави чудеса! Вижте, колко заека извади от цилиндъра си! - Не ги прави той. Просто е сложил в цилиндъра няколко заека и ги е нахранил с виагра! Начално училище. Трети клас. В класа на Иванчо дошла нова учителка. Започнала първия я си час - върви между чиновете и разказва урока. Всеки път, когато минела покрай Иванчо, той прошепвал: "Ще те чукам!". По някое време нервите й не издържали и тя изтичала при директора: - Не мога повече така! А той я пита: - В кой клас? - III-Б. Средната редица, последния чин. - Ясно, Иванчо. Ще те чука… Гледам небето-виждам теб!Гледам звездите-виждам теб!Гледам морето виждам теб!Абе майкати да е*а мръднисе бе!!! :):D :D Адвокатът: - Преди да прочета завещанието на мистър Смит, искам да задам един въпрос на вдовицата му. Госпожо, ще се ожените ли за мен? Младеж спира девойка на улицата: - Красавице, може ли да се запознаем? - Не! - троснато отговаря тя. - Добре де, поне телефони да разменим! Моля те! Много ми харесваш! - НЕ, КАЗАХ! - изсъсква тя.- Ти от дума не разбираш ли? - Девойко, а ти обичаш ли зайчета? - продължава младежът. - НЕ, ОСТАВИ МЕ НА МИРА! - Чудно! Такава усойница, а зайчета да не обича...