Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо: - Марийке, как си отнасяш към секса? - Аз не се отнасям, аз се занимавам с него! - Е, прекрасно, но по-същественно! - Положително! - Как да го разбирам в момента? - Където ме положат, там се занимавам с него..
Иванчо и Марийка 3,951 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена към мъжа си: - Завчера се върна вчера. Вчера се върна днес. Ако днес се върнеш утре, то вдругиден ще пусна молба за развод! Аз пък моя съм го кръстил Драго. Да видиш грейналите лица на жените като им кажа "Драго ми става като те видя" - безценно... -Какво ще искате? пита сервитьор новодошъл клиент в заведение в Перник. -Искам да БИЯ! -Може би искате да кажете "Да ПИЯ"? -Ами...да, и това :) (авторски) Македонска сватба: Пият се ракии, вина, музики, щуротии..Абе, мухабет отвсякъде! И по едно време младоженеца излиза от палатката с булката и крещи на баща си: - Тате, тате, тате, татеее, разтуряме сватбата! Булката е дупена! - Иии!!! Ужас! Разтуряме веднага сватбата! В този момент бащата на булката казал: - Ела ми тука, уличницо, верно ли думат, казувай ми, че кръвчицата ти изпивам! - Верно, тате, дупена съм! В този момент баща й тъкмо да я утрепе и се сетил, че ако разтурят сватбата ша трябва да връща зестрата, а с богати хора се сродявал и казал: - Чакайте, чакайте, да питаме булката: - Казувай ми дъще, со кеф ли си дупена или со зор! - Со зор, тате, съм дупена! - Ааааа, нема а разтураме сватбата!..То като е со зор и нас могат да ни дупат! Млад мъж излязъл да търси подарък за рождения ден на приятелката си в компанията на сестра й. Избрал скъпи бежови ръкавици, а сестра й купила чифт бели гащички. За нещастие при пакетирането подаръците били разменени. В подаръка на младежа имало следното писмо: „Скъпа Алисън, избрах ги, защото забелязах, че когато излизаме, нямаш навика да носиш никакви. Ако не беше сестра ти, щях да ти купя дълги с копчета, но тя носи къси, които по-лесно се свалят. Надявам се, че цветът ще ти хареса. Знам, че са светли, но продавачката ми показа своите, които носила миналия месец, и почти не се бяха изцапали. Накарах я да си сложи твоите, за да видя как ще ти стоят, и тя изглеждаше много гот. Иска ми се да съм при теб и да ти ги сложа за пръв път, тъй като преди да те видя, несъмнено ще ги докосват други ръце. Само си помисли колко пъти ще ги целувам през следващата година. Надявам се, че ще ги носиш в петък. С обич, Адам. Р. S. Сега е модерно да се носят смъкнати и отдолу да се подават космите. "