Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещнали се два комара в гората. Единия бил в много окаян вид, измачкани, обгорени криле и крака. -Какво става с тебе, приятел-пита го другия. -Абе, остави, снощи ходих да чукам светулките. -Е, и. Ами от светулка на светулка и накрая ... фаса на горския
Животни 2,137 прегледа
Следващ →

Още вицове

Младеж: - Искаме да наемем стая за три минути. Рецепционистката: - Но това е невъзможно! Момичето: - Повярвайте ми, възможно е! - Гошо пие почти като камила. - Как така "почти". - Толкова много, но не толкова рядко. Знаете ли по какво може да разберем, че блондинка е влизала в интернет? - Ще има следи от токчета по клавиатурата! Зайчето и Баба Меца отишли за риба. Свършила стръвта и Баба Меца казала: - Зайко, в храста отзад оставих бурканчето със стръвта. Бързо я донеси! Тъкмо Зайко се скрил зад храста, Баба Меца хванала Златната рибка. Нали била добричка, Баба Меца си пожелала две жeлания и оставила едно за Зайчето. В този миг от храста се чуло: - Бабо Мецо, да ти изсъхнат топките! Къде си скрила бурканчето? Първия път се омъжих в София - неуспешно. Втория е Пловдив - неуспешно. Третия път се омъжих във Варна - успешно. Вече ще се омъжвам само във Варна.