Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
На вратата се звъни. На прага - Дядо Коледа. Малко момченце се втурва радостно към него: - Здравей, Дядо Коледа! Донесе ли ми... - Споко, дребният! Имаш ли тирбушон?
Коледа и Нова година 5,538 прегледа
Следващ →

Още вицове

Беше толкова горещо, че свещеникът излезе от храма и каза: "Не влизайте! Вътре е ад!" Един мъж е на съд и съдията го пита : -Теб ще те съдим за убийство на циганка, кажи сега как и защо я уби? -Ми аз господин садия я удуших. -Защо я удуши? -Ми значи аз сега съм генеколог , миналия ден таман сваршвам работа измивам си рацете и идва една закъсняла , прегледах я аз измих си рацете и таман да запаля колата и колегата ми се обажда и вика да го заместя . Поех неговата смяна. След като свърших прибрах се у нас измих си рацете и таман да седна да ям и жена ми ми вика: -Скъпи прегледай ме мисля че съм бременна . Прегледах я аз измих си ръцете сядам да ям и голямата дъщеря : -Тате махни ми спиралата ще се женя. Махам и спиралата и малката дъщеря вика : -Тате сложи ми спирала щот ще праа секс. Сложих и аз спиралата и казвам на всички : Семейство няма да вечерям с вас отивам на ресторант. И по път за ресторанта една циганка ме бута и вика. Бачо Кико Дай 5 лева да видиш П***а! ! ! Семейство на плаж. Родителите се пекат на слънце, а тъпото им синче си рови пясък. По едно време дебилчето пита баща си: - Тате, тате, къде е морето? - Ей онова там - и посочил. - Къде? - Абе, ей онова, синичкото, с лодките в него. - Къде? - пак пита дебилчето. Бащата вкарал сина си до колене във водата. - Ето, това е морето ! - Къде??? - недоумяващо попитало дебилчето. Бащата вече наистина се ядосал, хванал за врата сина си и потопил главата му във водата. - ЕТО ТОВА Е ВОДАТА, СИНЪТ МИ!!! След дълго плюене и давене дебилчето успяло да каже: - Но къде?! Кой за какво излиза в чужбина: евреинът - за да направи завод; циганинът - за да ограби завод; българинът - за да мие чинии; германецът - за да му мият чиниите; японецът - за да научи езика; руснакът - за да НЕ научи езика; финландецът - за да се напие по-евтино; албанецът - за да купи опиум; афганистанецът - за да продаде опиум; украинецът - за да търси жена си; американецът - за да бомбардира. - Каква е разликата между мечката и пожарникаря? - Мечката спи само зиме.