Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Срещат се в градската баня два члена: - Как я караш? - Ами как, нормално, 2-3 пъти в седмицата работя. А при теб? - Остави се. Напоследък няма нощ, няма ден - само ставай и работи! Шефът яко се е разгонил. - Лоша работа. А пробва ли да не станеш? - Пробвах. Щяха да ме изядат.
Разни 1,693 прегледа
Следващ →

Още вицове

В погребалното бюро: - Какви ковчези предлагате? - Ами ето тук едни много хубави, за 500 лева. - А не, много скъпо е. Нещо по-евтино? - Ами тук едни прилични за 300. - Не, и това е много. - За 50 имаме едни от шперплат... - Скъпо е, няма ли нещо по-евтино? - Ама вие кого погребвате? - Тъщата. - Така да бяхте казали. Донесете я тука да й сложим едни дръжки за два лева. - Скъпи, ще си спомняш ли за мен, когато умра? - Разбира се, скъпа, нали знаеш какъв съм злопаметен. Цената на петрола толкова се покачи, че в арабските страни цената на литър бензин достигна цената на литър вода. Най-лошата част на започването на нова връзка е, че отново трябва да се научиш да пърдиш безшумно. Влиза мъж в поликлиниката: - Може ли за изследване на урината? - пита той. - Разбира се. Напълва цяла кофа: - Уффф..Колко гот - в целия град със свещ да търсиш една тоалетна не може да намериш....