Един ден лъвът се разхождал из горските си владения и се възмутил как навсякъде има животински отпадъци.Свикал всички животни на събор и им показал новите тоалетни ,като изрично забранил на животните да се облекчават извън тях.Един ден на заекът много му се доходило ,но тоалетните били на другия край на гората ,а той не можел да се стиска.Огледал се - няма жива душа.И се облекчил на една полянка.Тъкмо ще тръгва ,и лъвът се задава отдалече.Зайчето се чуди какво да прави ,накрая покрива изпражнението с ръчички.Идва лъвът при него и го пита:
- Зайко ,какво криеш там?
- Няма да ти кажа.
- Кажи ми ,иначе ще те изям!
- Пеперудка.
- Покажи ми я. - Казал лъвът.
- Не искам.
- Покажи ми я ,или ще те изям!
Страх нестрах ,зайчето разтворило лапички и погледнало нагоре:
- Ха ,избягала е!
Погледнало надолу:
- И се е насрала от страх ..
При доктора отива пациент:
- Докторе,помагай! Тези хемороиди ще ме побъркат!
Докторът му изписал лекарства, казал му да ги пие и след седмица да дойде на контролен преглед.
Минала семдицата, но проблемът не се решил. Тръгнал човека за доктора и по пътя срещал свой приятел.
- Къде така, защо си толкова умърлушен?
Разказал му за проблема си...
- Слушай какво, остави ги тия доктори. Ще си купиш кафе за джезве, след като го свариш, пиеш, а с утайката си мажеш хемороидите...
След седмица човека отива на доктор.
– Съблечете са да видя - казал докторът.
- Какво виждате докторе? - попитал пациентът.
- Хмм... чака ви път в чужбина... пари... успехи в любовта...