Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Не се ли срамувате да просите милостиня на улицата? - Права сте, госпожо. Откровено казано, и аз бих предпочел да ми я носят в къщи, но нали си нямам жилище...
Семейни 3,176 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Желаете ли бира? - пита келнерът постоянен клиент. - Не, днес съм с колелото, донесете ми минерална вода. След известно време идва келнерът, носи бира и казва: - Вече може да пиете бира, одеве някой ви е откраднал колелото. Мъж отива при сексолог и се оплаква: - Не ми става какво да правя? - Елате с жена си. Дошли. Сексолога казва на жената: - Съблечете се. Легнете по гръб. По корем. Застанете на колене. Направете мост. Обличайте се. Казва на мъжа: - Всичко е наред! - Но на мен не ми става! - И на мен не ми стана! 10 причини защо Новогодишната елха е по-добра от жената: 1. Новогодишната елха не се вълнува колко новогодишни елхи сте имали преди нея. 2. Въобще не й пука, ако използвате екзотични електрически приспособления. 3. Можете да вържете Новогодишната елха, да я метнете на задната седалка и така да за я закарате до вкъщи. 4. Можете да пипате Новогодишната елха, преди да сте стигнали вкъщи. 5. Новогодишната елха се отнася спокойно, че гледате футбол целия ден. 6. Новогодишната елха няма да се разсърди, ако й счупите някое украшение. 7. Спокойно можете да загледате всяка Новогодишната елха без да има последствия. 8. Когато повече не ти е нужна Новогодишната елха, може просто да я изхвърлите. 9. Новогодишната елха не ви ревнува от други Новогодишни елхи. 10. Не й пука, че в шкафа имате изкуствена Новогодишна елха. И за вас ли деня, когато перете, готвите, чистите, гладите, се нарича ПОЧИВЕН? Две деца на по 7 години разговарят: -На тате му е дълъг 30см.- хвали се първото. -А на тате е 15см, ама пак боли - оплакало се второто.