Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Трима рибари хванали златната рибка. Тя им казала: - Пуснете ме и ще ви изпълня по едно желание. - Добре - казал първият - имам един проблем. Аз съм шофъор на камион, постоянно обикалям из страната, все ме голбяват, все искат подкупи... Направи нещо по въпроса. - Ето ти една торба злато да си плащаш. - Аз пък живея в блок - казал вторият - Пълно е с хлебарки, не мога да се отърва. Направи нещо. - Ето ти една малка хлебарка. Пусни я в апартамента, тя ще избие всички останали хлебарки и после ще се самоубие. - А аз живея в къща - казал третиът - Пълно е с плъхове, няма отърване от тях. Направи нещо. - Ето ти един малък плъх. Пусни го в къщата, той ще избие всички останали плъхове и ще се самоубие. Първият рибар помислил малко и казал: - Знаеш ли какво... Я си вземи тая торба със злато и ми дай един малък полицай.
Семейни 1,751 прегледа
Следващ →

Още вицове

На медицинска конференция извън града лекар се заговорил с красива жена. Той я поканил на вечеря и отишли в модерен ресторант. Преди и след вечерята жената демонстративно си измила ръцете. Всичко било чудесно и тя му предложила да се качи в хотелската й стая. Отбила се в банята да си измие ръцете и след това се любили. След секса жената отново си измила ръцете. Когато се върнала, докторът казал: - Басирам се, че си хирург. - Да, така е. Как позна? - Защото постоянно си миеш ръцете. - Басирам се, че ти си анестезиолог - на свой ред заявила тя. - Така е. А ти как позна? - Защото не усетих нищо. Тествахме ансансьора. Спира между етажите, но може да се излезе от кабината. На четните етажи с пълзене, на нечетните с набиране. :D Промоция от Топлофикация: преживей три месеца зима и получаваш четвърти като подарък. В болница за слаботелесни един пациент постоянно се закачал със сестрите. Веднъж сестрите чули пациента да вика: - Помощ! Мравка! - Ами като е мравка я убий! - провикнали се сестрите. - Ама тя ме влачи! Звъни телефона. Мъжът отговоря. - Ало?...Да, мамо!..Да, пак се скарахме!...Помня, че ми каза, че е кучка и да не се женя за нея!...Да, права беше както винаги!..Разбира се, че съжалявам че не те послушах!...Опитах, но нищо не се получава!..Искаш ли да поговориш с нея!? Момент...Целувам те! След това се провиква към жена си: - Скъпа, ела на телефона, моля! Майка ти те търси!