Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Прибира се Марийка разревана вкъщи и майка й я пита: - Какво стана, бе, Марийке, защо плачеш? - Ами ... бяхме у Иванчо и той каза да влезем в банята и ... - Ауу! Да не ти е направил нещо лошо, че плачеш? - Нее, ама той си има пишка, пък аз си нямам. - Е, Марийке. Не плачи за такива глупости! Като пораснеш, ще си имаш много!
Иванчо и Марийка 3,264 прегледа
Следващ →

Още вицове