Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Разговарят двама младежи: - Извинявай за въпроса, но ризата ти сива ли е или бяла? - Бяла, разбира се! Ако беше сива, щеше да е черна!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Трябва да сложат големи телевизори на бензиностанциите и да пускат порно на тях...За да може да видим, как някой друг го таковат по същото време.
Бисери
03.10.2017
3,084 прегледа
Следващ →
Още вицове
Родили сме се уморени, и живеем, за да си починем. Бийтълс
Прибира се един баща вкъщи и гледа - дъщеря му седи в хола и държи в ръцете си вибратор. Човекът се стреснал: "дъще, какво е това от теб?". А тя смутено :"Какво да правя, тате! В класа никой не ме харесва, и Венци не ми обръща внимание, а пък нали и на мен ми се иска...". Бащата махнал с ръка и излязъл. На другата вечер дъщерята се прибира вкъщи и какво да види: бащата седи на масата, от другата страна на масата - вибратора. Пред бащата - чаша ракия, пред вибратора - чаша ракия. "А бе, тате, какво става тук?" - сепнала се дъщерята. "Какво да става, дъще? Нищо - Пием си тука със зетя!"
Бойко Борисов може да подпали хартия с лупа... през нощта...
Един студент отива на изпит, но не бил подготвен.Изпитващият му задал темата, а студента му казал: -Съжалявам господине, но нищо не знам. -Добре де колега, как така си дошъл на изпит без да си подготвен?Съжалявам, но ще ти пиша СЛАБ. -Добре де.Може ли да Ви задам един въпрос и ако не ми отговорите тогава да ми пишете СЛАБ? -Слушам Ви колега. -Как можете да забиете един червей в земята без да се огъне? -Не знам.Ще ми кажеш ли? -Много просто.Лакирате го, изчаквате го да изсъхне и го забивате. -Добре колега, дайте си книжката. На другия път студента отива да си вземе книжката и що да види вътре:100DM и оценка ОТЛИЧЕН. Изпитващият казал: -Шестицата е от мен, а 100-те марки от жена ми, понеже е много доволна.
Първобитните хора тръгват на лов. Гледат - стадо мамути. Всички се уплашили, само един казал: - Какво се чудите, скачаме с викове към тях, те се разбягват, отделяме един от стадото и го убиваме. Така се появили командирите. Скачат, викат, отделят един мамут от стадото, но той се скрива в гората. Стоят и се чудят. Един казва: - Какво стоите? Дайте да оградим гората, ще стесняваме все повече кръга и ще го намерим. Така се появили началник-щабовете. Намират те мамута, обграждат го, но той беснее - всички ги е страх да се приближат. Само един замахва силно, хвърля копието, улучва звяра в окото и го убива. Така се появили снайперистите. Щастливи, първобитните ловци нарамват мамута и го носят в пещерата. Нарязват го и, уморени от лова, лягат да спят. Стават сутринта и какво да видят - месото липсва… Така се появили старшините.