Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама професори, специалисти по атомна физика обядват в ресторант. Покрай масата им минава страхотна жена. - Гледай - казва единият - колко интересно са се групирали атомите!
Разни 1,339 прегледа
Следващ →

Още вицове

Шефовете на "Загорка", "Астика" и "Бургаско пиво" се събрали да пият по една в един бар. Шефът на "Загорка" си поръчал "Загорка", шефът на "Астика" си поръчал "Астика", а шефът на "Бургаско" си поръчал една кола. Другите го попитали: - Абе, ти що пиеш кола? - Ами като вие няма да пиете бира, аз кво да пия! - Добър ден! Извинете, бихте ли били така добър да ми кажете, моля, къде се намира шибаната данъчна служба? пиян тропа на уличен стълб, патрулиращ полицай го вижда и отива към него: - Отвори ми маааа ... Отвори ми маааа(вика пияния) - Кои да ти отвори бе ти да не си пил? Я ми дъхни!(полицая) - Отвори МУ мааа! Отвори му мааа...... - Аре да си ходим.Горе няма никой. - Как ша няма бе виш, че свети... Бай Тошо се обзаложил с един британски лорд, че не ще успее да превърне един шоп в галантен господин. Залогът бил Форд "Мустанг". След 3 месеца опити за култивиране на коравият нашенец, лордът изпраща следната телеграма до Тато: "Ела си узми шопо! Нечем ти Фордо, подпис-Лордо". мъж се прибира по рано у дома и заварва гол мъж в гардероба. -Какъв е този мъж? -Електротехник. -Защо е гол бе? -Такъв имали,такъв пратили. -А защо е с презерватив? -Е ти пък сега.За да не го хване тока.....