Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Как ще поправиш часовника на жена си? - Не е нужно. Готварската печка си има часовник.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Двама професори, специалисти по атомна физика обядват в ресторант. Покрай масата им минава страхотна жена. - Гледай - казва единият - колко интересно са се групирали атомите!
Разни
03.10.2017
1,339 прегледа
Следващ →
Още вицове
Шефовете на "Загорка", "Астика" и "Бургаско пиво" се събрали да пият по една в един бар. Шефът на "Загорка" си поръчал "Загорка", шефът на "Астика" си поръчал "Астика", а шефът на "Бургаско" си поръчал една кола. Другите го попитали: - Абе, ти що пиеш кола? - Ами като вие няма да пиете бира, аз кво да пия!
- Добър ден! Извинете, бихте ли били така добър да ми кажете, моля, къде се намира шибаната данъчна служба?
пиян тропа на уличен стълб, патрулиращ полицай го вижда и отива към него: - Отвори ми маааа ... Отвори ми маааа(вика пияния) - Кои да ти отвори бе ти да не си пил? Я ми дъхни!(полицая) - Отвори МУ мааа! Отвори му мааа...... - Аре да си ходим.Горе няма никой. - Как ша няма бе виш, че свети...
Бай Тошо се обзаложил с един британски лорд, че не ще успее да превърне един шоп в галантен господин. Залогът бил Форд "Мустанг". След 3 месеца опити за култивиране на коравият нашенец, лордът изпраща следната телеграма до Тато: "Ела си узми шопо! Нечем ти Фордо, подпис-Лордо".
мъж се прибира по рано у дома и заварва гол мъж в гардероба. -Какъв е този мъж? -Електротехник. -Защо е гол бе? -Такъв имали,такъв пратили. -А защо е с презерватив? -Е ти пък сега.За да не го хване тока.....