Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Две блондинки в самолет. Тока спира. -Ама че работ ! - вика тая - Влязохме в тунел.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Ученически
Учител по физическо възпитание: ”Как да пиша на момичето пет..., като природата й е писала шест?!”
Ученически
03.10.2017
3,284 прегледа
Следващ →
Още вицове
Студент отива на изпит, тегли си въпрос и сяда. След малко професорът го вика да отговаря. - По първия въпрос? - Ами, знаете ли, аз цяла нощ се готвих и сега някак си ми излетя от главата. - Добре, по втория въпрос? - Ами, разбирате ли,у цяла нощ учих и нещо ми се е объркало всичко в главата. Иначе го учих, сигурен съм, даже задачи решавах. - М-да, в такъв случай ще ви задам допълнителен въпрос,- професорът станал и написал на дъската формулата: Н2О.- Какво е това? - Ех, знаех го, ама сега ми изскочи от главата. Иначе ми е до болка познато... - Какво правите сутрин като станете? - Влизам в банята, мия се... - Не, какво правиш в кухнята? - Правя си закуска... - Какво пиеш? - Ами, да! Разбира се! Това е саламура от кисели краставички!
Момче и момиче седят на брега на морето. Слънцето залязва бавно. Момчето: -Гледай, как вълшебно се отразява слънчевият диск в морето, колко ефирен е въздухът и какъв заряд от нежност се носи с вятъра... Момичето въздъхва: -Добре, така да бъде, да ходим да се чукаме
Една вечер се прибирам с гаджето, качваме се автобуса - яка блъсканица. Стоим лице в лице, натиснати един в друг, нежно я погалвам по бедрото, а на лицето й никаква емоция. Почвам да се притеснявам, нещо не е наред, питам я: - Приятно ли ти е? Тя ме гледа учудено, а отстрани се чува плах женски глас: - На мен ми е приятно.
След тежка война останали само двама човека и единия помолил другия:"Моля те, кажи ми кой си харесваш!Няма да кажа на никого."
Обява: Продавам вносен бинокъл. Цветен.