Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо, Марийка и Баба Яга станали студенти, Иванчо - международни икономически отношения, Марийка - фармацевт, Баба Яга - компютърни системи и технологии. След първата година се срещат и разказват. - При нас в Икономическия - казва Иванчо - въобще не учим, само купонясваме, нон-стоп купон! - А при нас в Медицинския - казва Марийка - има много учене. Но и купони има доста. - А при нас в Техническия - казва Бабя Яга - само учене и учене. Но затова пък съм най-хубавото момиче за годината!
Студентски 3,467 прегледа
Следващ →

Още вицове

Днес Павел Чернев пак отвори торбата с версиите... --- Изразът "оплете се като пате в кълчища" вече се заменя с: "оплете се като Павел Чернев във версии"... --- С всяка поредна версия Чернев все повече зачерня "Атака"... --- Издирва се честен, некомпрометиран, нормален депутат от "Атака" за председател на парламентарната група...безуспешно. --- Как ще разберем истината за сделката за автомагистрала "Тракия" като депутатите от "Атака" само за едно кратко пътуване изкарват три версии... Ако искаш закуска в леглото - спи в кухнята. Баща казва на малкия си син: - Мишо, излез навън да видиш дали чистачките на колата са на мястото си. Детето се прибира щастливо: - Спокойно, татко! Колата я няма, но чистачките са на тротоара! На път за вкъщи пиян измислял какво да направи, за да не разбере жена му, че е пил. “Ще се прибера вкъщи и ще седна да чета, - накрая измислил той. - Жена ми ще види, че чета и ще си помисли, че съм трезвен”. Така и направил. След малко жена му влезла в кухнята и го попитала: - Какво правиш? - Чета, - отговорил мъжът. - Идиот! - изкрещяла жената. - Веднага затвори куфара и отивай да си лягаш! Един наркоман се сабудил рано сутрин и още със ставането той си задал 1 въпрос: "Как беше бе? " Станал той облякъл се и размишлявал над въпроса който си задавал ... Отишъл пред огледалото и започнал да се гледа и се питал: "Как беше бе човече ... ? " След това бавно се придвижил към кухнята, седнал на масата и сложил ръцете си на главата: - Как беше бе да му е*а майката .... ? В този момент майка му се обадила : - Жоре закуската ти е в фурната вземи си я! А той : - Жоро бе, Жоро беше бе мамицата му ...