Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо, Марийка и Баба Яга станали студенти, Иванчо - международни икономически отношения, Марийка - фармацевт, Баба Яга - компютърни системи и технологии. След първата година се срещат и разказват. - При нас в Икономическия - казва Иванчо - въобще не учим, само купонясваме, нон-стоп купон! - А при нас в Медицинския - казва Марийка - има много учене. Но и купони има доста. - А при нас в Техническия - казва Бабя Яга - само учене и учене. Но затова пък съм най-хубавото момиче за годината!
Студентски 3,468 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Желая ти здраве, щастие и успех във всички начинания! - Тааакаа...Според теб аз съм болен, нещастен неудачник?! На един прием Поручик Ржевски много се забавлявал като надничал под полите на дамите, като за целта ползвал огледално лъснатия си ляв ботуш - Наташа Ростова видяла това и решила да му даде урок. Свалила си гащите и когато Поручикът приближил към нея и продължил да прави същото като на останалите дами, се втрещил и отскочил назад - тя го попитала какво се е случило, а той: - Аааа, нищо особено - стори ми се, че ми се е сцепил ботушът! Родиш се и бързат да те похвалят в bgmama, бутнеш за първи път мишка и клавиатура отиваш в dechica.com, тресне те пубертета не излизаш от teenproblem, станеш студент не спираш да си споделяш пиянските истории и снимки във facebook и twitter, бачкаш като луд за да пускаш интересни линкове в svejo, развел си се три пъти имаш 3 деца и търсиш на старини нова половинка в elmaz, с последните стотинки си си купил кисело мляко, след което си умрял и ти правят възпоменание в pomen.net. Кратко описание на живота в сайтове. На един кораб пътували студенти. По едно време корабът катастрофирал. На най-близкия остров оцелели само трима студенти - от МЕИ, от ВИАС и студент по биология. Намерили ги местните канибали и им казали: - Ще ви ядеме. - А, как така ще ни ядете. - В казана и после ще ви ядеме. - Да ама така няма да е честно. Трябва да ни дадете някакъв шанс. Мислили диваците, мислили и накрая един от тях казал: - Който ни преброи овцете, няма да го изядем! Студентите се зарадвали и поискали веднага да им покажат овцете... Повели ги диваците към върха на една планина и като го стигнали, от другата страна се видяло цяло поле пълно с овце! Седнал студентът от ВИАС, смятал размера на полета, размера на овцете и какво ли още не, но накрая се отказал и канибалите го изяли... Седнал после и студентът по биология, смятал откога има овце, с каква скорост се размножавали и т.н., но накрая и той се отказал. Изяли го и него... Седнал накрая студента от МЕИ, помислил малко и казал: - Вие имате 19 456 410 овце! - А, как позна, бе? - Много просто, броиш краката и делиш на 4. - Защо сте си наели толкова млад адвокат? - Струва ми се, че процесът ще се проточи…