Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Умрял Милошевич и се запътил към рая. Не щеш ли, по пътя го пресреща Св. Петър и го пита: - Ти бе! Къде си тръгнал? - Ми към рая... - Аааа, ти си Слобо, знам те аз! Не си за рая, ами за ада, щото си грешен! След три дена трима дяволи чукат на портата: - Вие пък що дирите тук? - попитал интелигентно Св.Петър. - Ами ние сме бежанци...
Политически 3,388 прегледа
Следващ →

Още вицове

Който говори много, все ще каже нещо, което не е трябвало да казва. Конфуций Една банда разбойници нападнали един метох с монахини. Главатарят събрал разбойниците и им казал за награда да си изберат по една монахиня. Имало един много тъп разбойник. Той се огледал недоумяващо, почесъл се по главата и попитал: - Амаааа и игуменката ли? - И игуменката - отвърнал главатарят. Избрали си разбойниците по монахиня и главатарят им казал: - Хай де, какво чакате, събличайте ги! А глупакът пак: - Амааа и игуменката ли? - И игуменката, да - отвърнал главатарят търпеливо - Хайде, какво чакате, почвайте ги, де! Глупакът пак: - Амаааа и игуменката ли? И преди главатарят да отговори, игуменката нетърпеливо извикала: - Бреееей, тоз пък все не разбрал!!!! - Вчера ми беше супер ден. Свалих едно момиче. - Красиво? - Не. - Симпатично? - Не. - Обикновено? - Нее. - Грозничко? - Топло.. Млад мъж влиза в кабинета на сексоложка. -Извинете, докторе, но имам проблеми с размерите на пениса си... -Успокойте се, седнете и давайте поред. -Ами, той е като бебе... -О, няма проблеми. Разполагаме с най-съвременни медикаменти. Съблечете се, моля... Тук пациентът изважда на бял свят мъжкото си достойнство, а лекарката припада... -Докторе, докторе! Събудете се, де! Аз нали ви каза, че е като бебе - 3.5 кг, 55 см! Зелена, тучна ливада. Три бика си пасат кротко, кротко. В далечината се появяват три кравички. Най-младият бик ги зърва веднага, подскача и хуква към тях, като подканя приятелите си: - Бързо, бързо, да изтичаме да ги опънем... Средният поклаща глава и наставнически отвръща: - Споко пич, пасейки, пасейки, ще стигнем до тях и пак ще ги опънем... А най-старият се обажда: - На когото му трябвам, сам ще ме намери...