Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Умрял един, който от време на време пушел трева. Свети Петър го попитал: "Къде искаш да отидеш в Рая или Ада?" Човека попитал "Ами в Рая трева има ли?" "Не тревата е в Ада", отговорил Свети Петър. "Там искам" казал пушачът. Отишъл той в Ада и видял едно поле канабис, а насред полето едно хипи диша лепило. "Дай едно огънче", казал нашият герой, а хипито му отвърнало: "Ееех, ако имаше огънче тука щеше да е РАЯ".
Разни 2,021 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо Бойко Борисов не се жени? - За да няма конфликт на интереси. Вечер в спалнята. Съпрузите вече се готвят да си лягат, когато тя подхваща разговор: - Скъпи, знаеш ли - днес изчаках дъщеря ни да се върне от училище и най-после си поговорих с нея за секса, както ти ме посъветва. Стана много добре! Та… сега… в настроение ли си да опитаме нещо от това, което научих от нея? - Ако Пънкар и скин са на задната седалка, кой кара? - Чичко полицай В един хотел нямало достатъчно места и се наложило да спят на едно легло Бай Ганьо, американецът и англичанинът.Бай Ганьо бил в средата. По някое време кихнал, изплюл се към тавана и слюнката опръскала другите двама. - Хей, какво правиш? - разсърдили се те. - Като се каниш да правиш такива работи, обаждай се поне предварително с думата "Внимание!", за да се подготвим и да си скрием лицата под завивката. Не щеш ли, след малко Бай Ганьо извикал: - Внимание! Двамата веднага си пъхнали главите под завивката. Тогава Бай Ганьо изненадващо пръднал. Как се смее една сьвсем обикновена чукча - Чук,чук,чук