Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Умрял един, който от време на време пушел трева. Свети Петър го попитал: "Къде искаш да отидеш в Рая или Ада?" Човека попитал "Ами в Рая трева има ли?" "Не тревата е в Ада", отговорил Свети Петър. "Там искам" казал пушачът. Отишъл той в Ада и видял едно поле канабис, а насред полето едно хипи диша лепило. "Дай едно огънче", казал нашият герой, а хипито му отвърнало: "Ееех, ако имаше огънче тука щеше да е РАЯ".
Разни 2,022 прегледа
Следващ →

Още вицове

Системен администратор с 10 годишен стаж, сядайки в колата и пъхайки ключа в стартера изчаква съобщение "Your new hardware is installed and ready to use." Заплата ми шепне: - Нека да отидем някъде? А аз ѝ казвам: - Стой си вкъщи, малка си още... - Деца! Днес ще рисуваме разни зеленчуци..(рисува краставица) ...Какво е това? Децата: - Х#й ! х#й ! Младата учителка разплакана тича да се оплаче на директора, че децата не я слушат и се държат неприлично. След малко идва директорът и казва: - Как не ви е срам, а?! Учителкта ви се старае, а вие така да се държите лошо...и кой е нарисувал този х#й на дъската? Условие на задачата: Японският гангстер Тецуя Ширу заявил, че решил да застреля кмета на Нагасаки, защото бил недоволен от градските власти как са постъпили с него след ПТП през 2003г. По данни на японската национална телевизия, убиецът бил убеден, че за аварията има вина кметството, защото на пътя е имало дупка. Трябва да се изчисли, с колко трябва да се увеличат доставките на оръжие, ако се почне да се действа по същия начин и в София. Ирак ни обещава преференции, ако опростим 80% от дълга му -------- Леле, колко са добри...