Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Урок. Учителката проверява домашните: — Петърчо, къде ти е домашната? — Ами вчера бях болен, не можах? — Хич не се опитвай да ме лъжеш – двойка. Ами ти, Стефчо? — Ами баба ми почина? — Не се опитвай да ме разчувстваш! Две. Иванчо? — Ами вчера брат ми се върна от затвора, та празнувахме? — Хич и не опитвай да ме плашиш с брат ти. Три.
Ученически 3,020 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Струва ми се, че стигнах финансова стабилност. — И в какво се изразява? — В това, че пари нямах, нямам, и изглежда, че няма да имам. дин плицай отишъл на браснар. Докато го бръснел бръснаря попитал: - Говрят за вас, че сте много тъпи. Искам да те питам нещо да видя дали ще ми отговориш. Какъв ми се пада на баща ми сина му. Плицаят мислил, мислил и накрая казал: - Незнам ти ми кажи. Бръснарят се засмял и казал: -Верно било, тъпи сте! Пада ми се брат. Отишъл полицая при шефа и решил да се направи на умен. -Какъв се пада на баща ми сина му шефе. Шефа мислили, мислил и казал: - Незнам - кажи. - Колко си тъп шефе - на бръснаря брат се пада! В ресторанта жена възмутено хока съпруга си: -Видях те, как докато се връщаше от тоалетната опипа всички сервитьорки по задниците! Мъжът снизходително: -Ех и ти, скъпа. Просто си избърсвах ръцете. - И не ми се прави на прекалено умен! - Хич не се правя, но на твоя фон някак неволно се получава. Разговор между затворници: - Брато, ти за кво лежиш? - Абе, мани, счупих един позорец в работата. - И колко ти дадоха? - Двайсе години. - Дваййййййсе години!!??? За един прозорец! Ти къде си работил бе? - На подводница...